Iwona Pavlović ostro o sytuacji w “Tańcu z Gwiazdami”: "Czasami brak słów…”

Nie da się ukryć, że ostatnie wydarzenia w “Tańcu z Gwiazdami” wzbudzają wśród widzów spore emocje. W związku z zaistniałą sytuacją głos w tej sprawie zabrała Iwona Pavlović. Surowa jurorka nie ma wątpliwości, że kolejny odcinek tanecznego show będzie gorący!

Kontrwersje w "Tańcu z Gwiazdami"

“Taniec z gwiazdami” to niewątpliwie jeden z najbardziej lubianych i oglądanych programów rozrywkowych w telewizji. Za każdym razem taneczne show wzbudza sporo emocji, jednak nie da się ukryć, że ta edycja wyjątkowo mocno wywołuje kontrowersje. 

Wszystko to za sprawą Dagmary Kaźmierskiej, która mimo braku umiejętności tanecznych leci przez program jak burza i z odcinka na odcinek eliminuje dużo lepszych tancerzy od siebie. 

Bez wątpienia “Królowa życia” może pochwalić się sporym wsparciem ze strony swoich fanów. Mimo bardzo niskich not od jurorów, Dagmara wciąż jest obecna w programie i awansowała właśnie do ćwierćfinału “Tańca z gwiazdami”, co nie podoba się wszystkim widzom, którzy wyrażają swoje oburzenie w sieci. 

Apel w "Tańcu z Gwiazdami"

W związku z sytuacją, w poprzednim odcinku “Tańca z Gwiazdami” gospodarze zwrócili się z apelem do widzów, aby ci oddawali głosy na swoich ulubieńców, gdyż to właśnie ich smsy w 50% zależą od tego, kto odpadnie w odcinkach. 

Rozumiemy żal, który w związku z tą sprawą wyraziliście w sieci ale przypominamy że to głównie od Was, zależy która para przechodzi dalej a która żegna się z programem. Oceny jurorów są ważnym elementem ale to liczba waszych głosów decyduje o ostatecznych wynikach- mówił Krzysztof Ibisz. 

Iwona Pavlović zabrała głos

Teraz głos w sprawie zdecydowała się zabrać Iwona Pavlović, która na swoim profilu na Instagramie zamieściła post, w którym przyznała, że czasami brak słów, jednak to jest program rozrywkowy, który rządzi się swoimi prawami. Zapowiedziała także, że w najbliższych odcinkach “Tańca z gwiazdami” może być gorąco. 

Czasami brak słów.....

Co za emocje....Tyle gwiazd tańczących fantastycznie....praktycznie każda mogłaby być w finale.

Myślę, że będzie gorąco.

Zobaczymy co będzie wygrywać taniec czy popularność.

To program rozrywkowy więc wszystko jest możliwe....

I chyba dobrze bo o to chodzi w tym programie....

Pozdrawiam wszystkich fanów programu....

🥰🥰🥰🥰🥰

ZOBACZ TAKŻE: Apel w "Tańcu z Gwiazdami"

Przypomnijmy, że w ostatnim odcinku Iwona Pavlović nie szczędziła słów krytyki w kierunku Kaźmierskiej: 

Ten program mnie zaskakuje, zdarzają się cuda, bo niektórzy tańczą lepiej po półmetku, ale i tańczą gorzej. To już tym razem nie Chodzenie z Gwiazdami, ale Stanie z gwiazdami. Ja przepraszam, stawiam każdą z pań z publiczności, zatańczy tak samo 

Zdjęcie Iwona Pavlović ostro o sytuacji w “Tańcu z Gwiazdami”: "Czasami brak słów…” #1

Udostępnij: