Książę William wydał nowy komunikat! Chodzi o księżną Kate!

Księżna Kate, żona brytyjskiego następcy tronu, księcia Williama, niedawno ujawniła, że jej styczniowy pobyt w szpitalu i operacja jamy brzusznej były związane z wykrytym u niej rakiem. W związku z tym, Książę Walii wydał nowe oświadczenie. Jaką treść zawiera oświadczenie?

Kate Middleton i książę William są niezwykle popularni wśród Brytyjczyków. Według mediów, ich sympatię przewyższa jedynie królowa Elżbieta II. W ostatnich sondażach książę William zawsze uzyskuje wyższe notowania niż król Karol III.

Nowy komunikat księcia Williama

Według najnowszych informacji brytyjskich mediów, księżna Walii przeszła operację jamy brzusznej i będzie musiała pozostać poza królewskimi obowiązkami przez kilka miesięcy.

ZOBACZ TAKŻE: Czy Kate wróci do swoich obowiązków? "Daliśmy jej jasno do zrozumienia..."

Od momentu, gdy księżna Kate poinformowała o swojej poważnej chorobie, media z całego świata śledzą bacznie wydarzenia w Pałacu Buckingham.

Książę William musi równoważyć swoje obowiązki publiczne z troską o rodzinę.

W międzyczasie Pałac Buckingham zorganizował wielkie przyjęcie, na którym gościli liczni zaproszeni, w uznaniu ich służby publicznej.

Książę William opublikował oświadczenie na temat tego wydarzenia na swoim koncie na Twitterze.

Miło było spotkać tak wielu wspaniałych ludzi z całej Wielkiej Brytanii na dzisiejszym przyjęciu w ogrodzie – napisał William

Na tej uroczystości nie pojawiła się księżna Kate. Wiele spekulacji pojawiło się w związku z tym wydarzeniem. Zaczęto się zastanawiać, czy zdrowie Kate pogorszyło się. Jak przekazują media Pałac Buckingham nie ma dobrych wiadomości.

Nie należy oczekiwać powrotu księżnej do pracy, dopóki takiej zgody nie wyrazi zajmujący się nią zespół medyczny – poinformował przedstawiciel Pałacu

Kiedy księżna Kate powróci do obowiązków?

Mimo swojej nieobecności w życiu publicznym i wyzwań związanych z leczeniem, księżna Kate nadal zaangażowana jest w działalność charytatywną.

Kontynuuje pracę nad projektami Królewskiej Fundacji, w tym nad inicjatywą promującą przyjazne rodzinie rozwiązania w firmach.

Rzecznik księżnej oświadczył, że Kate Middleton nie ma obecnie planów powrotu do pełnienia swoich publicznych obowiązków. Zrobi to dopiero po uzyskaniu zgody od lekarzy.

Daliśmy jej jasno do zrozumienia, że potrzebuje teraz przestrzeni i prywatności, aby odzyskać siły. Do pracy wróci, gdy otrzyma zielone światło od lekarzy - wyjaśnia informator

Księżna Walii zmagając się z chorobą jest otoczona nie tylko ciepłem i wsparciem swoich najbliższych, ale także fanów na całym świecie.

 

Udostępnij: