Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Nigdy nie jesteś za stary, by być młodym.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Prawdziwa miłość nie jest oparta na obrazie, którego widzimy, ale na człowieku, jakim ktoś jest. Nie jest to coś, co można zobaczyć na pierwszy rzut oka.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nikt nie jest wolny, kto nie potrafi panować nad sobą. Wolność nie polega na robieniu wszystkiego, co się chce, tylko na nie robieniu tego, czego się nie chce.

Bajka

znak cytatu Nikt nie powiedział, że dobre decyzje nie będą Cię ranić.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Zdaje się, że bardzo ważna jest pewność siebie. Bo to jest kwestia odwagi. Trzeba wiedzieć, co chcemy, i nie bać się tego. Trzeba umieć się odpowiednio zmotywować. Bardzo ważna jest też umiejętność radzenia sobie z przeciwnościami losu, z problemami, z niewypałami. To jest prawdziwe życie. Nie wszystko idzie tak, jak byśmy chcieli. Trzeba umieć znaleźć w sobie siłę, aby pójść dalej.

Bajka

znak cytatu Jest Biegun Południowy i jest chyba jeszcze Biegun Wschodni i Zachodni, choć ludzie nie lubią o nich mówić.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Prawdziwa magia nie jest czymś, czym możesz zobaczyć. To coś, czego doświadczasz. Kiedy czujesz, jak świat wokoło cię po prostu ożywa. To jest coś, czego nie możesz dotknąć, ale czujesz to w swoim sercu. To jest coś, co sprawia, że czujesz się żywy, choć na moment zapominasz, że istnieje coś takiego jak czas. To jest prawdziwa magia. Kiedy czujesz to, wiesz, że jesteś częścią czegoś większego.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Bajka to jest klucz do niewidzialnych drzwi ukrytych w najgłębszych i najbardziej tajemniczych komnatach duszy. Otwarciem tych drzwi jest wyobraźnia.

Bajka

znak cytatu Miarą prawdziwego bohatera

nie jest siła mięśni, ale siła serca.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Przyjaciel to ktoś, kto zna piosenkę twojego serca i może ją zaśpiewać, kiedy ty zapomnisz słów.

Bajka

Zobacz więcej