Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Pamiętaj zawsze to, co powiedział Ci Kotek: 'Nie bój się marzyć. To dzięki marzeniom, możemy lecieć w miejsca, które wydają się nieosiągalne.

Bajka

znak cytatu Co kto zrobi, owo mu się i obroci. C notabene, płacze kto za wcześnie, płacze dwa razy.

Bajka

znak cytatu I tak z nami było, jak z tym zbożem. To zielone, to takie szczęścia od ziarenka, a to złote... to cicha radość, gdy już dojrzało. Co nas czeka po złotych barwach?

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Pamiętaj, że wszyscy wielcy ludzie byli kiedyś dziećmi, ale nieliczni z nas o tym pamiętają. Jeżeli będziesz szedł zbyt szybko, nie dostrzeżesz najważniejszego w życiu. To, czego nauczyła mnie Róża, to tajemniczość bliskości.

Bajka

znak cytatu Dopóki na świecie będzie choć jedno dziecko, które uwierzy w bajki, dopóty bajki będą prawdą.

Bajka

znak cytatu Wiesz co się robi, jak życie dołuje? Mówi się trudno i płynie się dalej. -Gdzie jest Nemo? (2003)

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Przygoda zaczyna się tam, gdzie kończą się twoje zdolności. Zaczyna się tam, gdzie twoje plany przestają działać. Zaczyna się tam, gdzie nie masz już wyjścia. I to jest najwspanialsze w przygodzie.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Słyszałaś, że jest coś takiego jak zło, które dobrem przemaga? Ale ja wierzę, że jest coś takiego jak dobro, które zła zwycięża.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Pamiętaj, że to twoje sny. Aby zrealizować swoje marzenia, musisz się obudzić. Nie było nic przerażającego. Było tylko ciemno i pusto, tak jak w beczce

Bajka

znak cytatu Królem może być tylko ten, kto zrozumiał, co to znaczy rządzić. Mądrość to więcej niż tylko siła. Uprawiedliwienie to więcej niż tylko pragnienie.

Bajka

Zobacz więcej