Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Każdy z nas słyszę w swoim sercu głos, który radzi co zrobić. Powinniśmy przestać nasłuchiwać głosów z zewnątrz. Człowieka można oszukać, ale serce nie daje się zwieść.

Bajka

znak cytatu Życie to nie bajka. Nie zawsze jesteśmy zdolni do pokonania smoków i uwolnienia księżniczek. Czasami smoki nas pokonują, a księżniczki same się uwolniają.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czasami najmniejsi, wydawałoby się najsłabsi, okazują się być najmocniejsi. Dlatego, że prawdziwe przymioty serca nie zależą od rozmiarów i siły fizycznej.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Prawdziwa magia nie jest czymś, czym możesz zobaczyć. To coś, czego doświadczasz. Kiedy czujesz, jak świat wokoło cię po prostu ożywa. To jest coś, czego nie możesz dotknąć, ale czujesz to w swoim sercu. To jest coś, co sprawia, że czujesz się żywy, choć na moment zapominasz, że istnieje coś takiego jak czas. To jest prawdziwa magia. Kiedy czujesz to, wiesz, że jesteś częścią czegoś większego.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Pamiętaj, że zawsze warto być dobrym dla innych. Bądź delikatny jak motyl krążący nad łąką, ale i silny jak tygrys, gdy trzeba bronić sprawiedliwości. Bajka nauczyła nas, że nawet w najciemniejszych czasach, zawsze jest miejsce dla dobroci i miłości.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Wszystko, co widzimy czy też wydaje się nam rzeczywiste, jest tylko iluzją. Nawet sam wszechświat jest tylko snem stworzonym przez skąpo umysł.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Myślisz, że dzięki bajkom stado niewłaściwych marzeń nie sprowadzi na twoje dzieci katastrofy i tragedii? Wierzysz, że bajka nie zniszczy ich? Jeżeli tak, to jesteś w wielkim błędzie.

Bajka

znak cytatu M: Czasem lepiej być samotnym.
H: Dlaczego?
M: Ponieważ nikt Cię wtedy nie skrzywdzi...

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Cuda zaczynają się od marzeń, a marzenia od wiary w siebie. Niezależnie od tego, jak skomplikowane mogą wyglądać, zawsze jest sposób, aby je zrealizować.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Głowa pełna planów nie ma czasu na strach. Kto goni za marzeniem, ten nie zestarzeje się nigdy.

Bajka

Zobacz więcej