Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból jest tylko tymczasowy. To może trwać minutę, godzinę, dzień lub rok, ale ostatecznie zastąpi go coś innego. Jeśli się poddam, jednak, będzie trwać wiecznie.

Ból

znak cytatu Dosłownie padłem, aż zabolało. Co z tego, jesteśmy skazani na ból.

Ból

znak cytatu Każdy pozostaje sam ze swoim bólem, nawet jeśli ludzie czasami dzielą ten sam los.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból to integralna część życia. Jeśli nie będziemy go dostrzegać, zapominamy o rzeczywistości. Ból to nieprzyjemne, ale zrozumiane przypomnienie o naszej ludzkości.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Długotrwały ból jest zawsze okrutny. Jest niewidocznym oprawcą, który uderza bez ostrzeżenia, a niżli jest niewidzialny, wymyka się trudnej analizie

Ból

znak cytatu Tęsknota to chyba najdziwniejsze uczucie na świecie. Z jednej strony obumierasz, nie możesz funkcjonować normalnie bo jest tak silna, a z drugiej strony to dzięki niej uświadamiasz sobie jak bardzo kogoś kochasz.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Najgorszy ból to ten, którego nikt nie widzi, a jest w nas tak silny, że aż chce się krzyczeć, ale nikt tego nie słyszy, a my krzyczymy ciszą.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból jest jedyną rzeczą, która ostrzega nas, że coś jest nie tak. To ostrzeżenie, przypomnienie, żebyśmy zwrócili uwagę na nasze ciało.

Ból

znak cytatu Najbardziej kochamy tych ludzi
i te miejsca, przez które wylaliśmy najwięcej łez.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Niezapomnienie o przemijaniu, żadne przemijanie nie oszczędza od bólu. Przemijanie jest elegancją natury, bólem jest, gdy człowiek nie umie do niej dopasować swojego rytmu.

Ból

Zobacz więcej