Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu "Ból jest nieodłącznym elementem naszego życia. Jest dowodem na to, że żyjemy, że coś nas dotyka. Pokazuje nam, gdzie mamy swoje słabe punkty, uczy pokory, a czasem pokazuje nam drogę, którą powinniśmy iść."

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból jest jedynym czynnikiem, który pokazuje, jak głęboki jest nasz umysł. Często to właśnie on odkrywa przed nami najintymniejsze zakamarki naszych myśli i emocji.

Ból

znak cytatu Tortura strachu jest gorsza niż ból.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból jest nieunikniony, ale cierpienie jest opcją. Zacznij z życzliwością dla siebie, i oby nigdy nie przestawać, gdyż ból nie oznacza, że musisz cierpieć. Wiedz, że w każdym momencie, jesteś wystarczająco silny by pokonać ból.

Ból

znak cytatu Problemy na papierze są papierowe - nie bolą...

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból to drogowskaz, który po cichu wskazuje drogę. Nie jest wrogiem, lecz przewodnikiem. Bez niego nie poznalibyśmy prawdziwej radości, prawdziwego szczęścia i prawdziwej miłości. Ból uczy pokory, cierpliwości i empatii.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Wiem, że życie zawsze zawiera więcej bólu niż przyjemności i że wszelka radość,ć ta ulotna, jest tylko chwilowym zapomnieniem bólu, który jest naszym jedynym trwałym towarzyszem. Ta prawda jest tak zasadnicza, że mogłabym ją określić jako mój uniwersalny katechizm.

Ból

znak cytatu Umiera się na wiele sposobów, jeszcze zanim serce przestanie bić.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból jest jedynym kluczem wystarczająco ostry, by otworzyć bramę duszy człowieka. Kiedy go doświadczymy, codzienne umiarkowanie i skrytość znikają, a nasze prawdziwe ja wychodzi na jaw.

Ból

znak cytatu Rozpacz ma swoje własne chwile spokoju.

Ból

Zobacz więcej