Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Bodaj czowieka bez cierpienia. Cierpienie go kształtuje, hartuje, dojrzewa. Rzucany na łaskę losu, musi nauczyć się z nim borykać, co czyni go silniejszym.

Cierpienie
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Wielkie cierpienie jest jak wielkie błogosławieństwo: obojętni nie doświadczają ani jednego, ani drugiego. Cierpi tylko ten, kto kocha, a cierpienie jest ceną miłości.

Cierpienie

znak cytatu Czasami bardziej boli, gdy
człowiek zachowuje milczenie.

Cierpienie

znak cytatu Cierpienie nie jest czymś, co się nam przydarza, lecz czymś, co robimy z tym, co nam się przydarza. Nie jest tkanką naszego życia, lecz tkanką naszej reakcji na życie.

Cierpienie

znak cytatu Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć.

Cierpienie

znak cytatu Tragedie, jakie spotykają nas w życiu, nie są już tak straszne jak przeciwności, które spotykają nas w głowie. To jest cierpienie - cierpienie, które sami sobie zadajemy.

Cierpienie
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Cierpienie jest jedynym procesem, który sprawia, że nic nie jest ważne. Kiedy cierpisz, cały świat zanika. Wszystko staje się małe, nieistotne. Cierpienie to jest prawdziwa perspektywa.

Cierpienie

znak cytatu Nie chcę już więcej kochać, cierpieć, czekać ani wierzyć w rzeczy, których nie potwierdza życie

Cierpienie

znak cytatu Rozum podpowiadał mi, że kiedyś mogę być znowu szczęśliwa, ale na razie ziemia usuwała mi się spod nóg, a przy mnie nie było nikogo, kto mógłby mnie złapać.

Cierpienie

znak cytatu Gdyby Twoje słowa były mostem bałbym się po nim chodzić.

Cierpienie

Zobacz więcej