Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Nie chcę już więcej kochać, cierpieć, czekać ani wierzyć w rzeczy, których nie potwierdza życie

Cierpienie

znak cytatu Ciężko pogodzić się z odejściem osób, które pozostawiły po sobie tyle pięknych wspomnień.

Cierpienie

znak cytatu Cierpienie, niezależnie od tego, jak jesteśmy przerażeni na samą myśl o nim, jest jednym z podstawowych środków, dzięki którym człowiek poznaje siebie i swoje przeznaczenie. Jest ono próbnym kamieniem naszego charakteru.

Cierpienie
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Wiedz, że w chwilach, kiedy najbardziej cierpisz, rodzi się w tobie coś, co ma zdolność przekształcić twoje życie. Cierpienie nie jest karą, jest tworzącą siłą

Cierpienie

znak cytatu Nie można o czymś zapomnieć

jedynie dlatego, że się tego chce.

Cierpienie

znak cytatu Prawdziwą siłę człowieka poznaje się po sposobie, w jaki się zmaga z cierpieniem.

Cierpienie

znak cytatu Życie jest nieuleczalną chorobą: człowiekowi szkodzi wszystko.

Cierpienie

znak cytatu Tak łatwo można zniszczyć, to co układało się przez lata. Ludzie odchodzą w mgnieniu oka, i chociaż wywołują mnóstwo bólu gdy odchodzą, wspomnienia zostaną zawsze, nawet jeśli bardzo będziemy chcieli o nich zapomnieć.

Cierpienie
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Cierpienie to jest dar, olbrzymia siła. Wycisza, uducha, oczyszcza, prowadzi do medytacji, do wglądu w głąb siebie, otwiera drzwi do Tajemnicy Świata.

Cierpienie
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Prawdziwe cierpienie zawsze jest samotne. Echa jego nie docierają nigdy do serca drugiego człowieka. Cierpienie współcierpione jest zawsze tylko lekkim echem cierpienia prawdziwego. Toksycznej goryczy prawdziwego cierpienia nie jest w stanie skosztować nikt inny, jedynie ten, kto go doświadcza.

Cierpienie

Zobacz więcej