Sometimes tolerance is another name ...
Sometimes tolerance is another name for indifferenceczasami tolerancja jest inną nazwą obojętności.
Szczęście to wewnętrzny ogród. Nie musisz szukać go w zewnątrz, kiedy możesz go uprawiać w sobie.
Nie będziesz w stanie poczuć tego, co czuję ja, póki nie zabijesz w sobie ambicji i zaczniesz żyć dla siebie.
It is easy to stand a pain but difficult to stand an itchłatwo jest wytrzymać ból, trudno jest znieść łaskotanie.
A reasonable number of fleas is good for a dog:keeps him from brooding over being a dogumiarkowana ilość pcheł jest dobra dla psa:nie pozwala mu ponuro rozmyślać o swojej psiej doli.
Nasz największy strach to nie strach przed porażką. Nasz największy strach to strach, że jesteśmy potężniejsi niż nam się wydaje.
Eat with the rich, but go to play with the poor,who are capable of joyjedz z bogatymi, ale baw się z biednymi,bo oni umieją się cieszyć.
Mamy to, czego pragniemy, lecz nie to, co po przyjęciu chcieliśmy. Przepaść otwiera się między tym, co chcemy, a tym, co otrzymujemy.
Nigdy, nigdy, nigdy nie rezygnuj. Mozesz zmieniać kierunek, ale nigdy nie zatrzymuj się.
Marzenia są jak gwiazdy – możemy nigdy po nie nie dosięgnąć, ale jeśli będziemy płynąć za nimi, okażą się przewodnikami w naszym życiu.
Mam tylko jedną osobę tutaj, ale dla mnie jest najważniejsza na świecie. To tutaj jest moje miejsce, to tutaj jest moje szczęście. Każdego dnia, kiedy budzę się rano, jestem szczęśliwy, bo wiem, że mogę zobaczyć uśmiech tej osoby.