Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Czas jest najmądrzejszy doradca. Nie ma nic, co by ukryło prawdę jak czas. Musimy zdobyć się na cierpliwość, aby zrozumieć prawdę ukrytą w czasie.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest jak rzeka, w której nie można stąpać dwa razy. Lecz to nie brzeg rzeki, który się zmienia, lecz samo płynące w nią wody.

Czas

znak cytatu Wszystko porusza się, biegnie, różni się, nic nie zatrzymuje Czasu. Jak rakieta, jak strzała z łuku celuje w nieznane. Wołać za nim bez słów: wróć, choć wiesz, że nie wróci.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nieważne, jak długo żyjesz, ale jak. Warto przepłynąć przez życie jak łódka, zostawiając za sobą białą falę mleka i miłości. Wtedy nic nie zginie.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest najcenniejszym darem, jaki możemy dać drugiej osobie. Bo kiedy dajemy swój czas, dajemy część swojego życia, której już nigdy nie odzyskamy.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest jak rzeka, którą nie można dotknąć tą samą wodą, bo woda, którą dotkałeś płynie do końca. Woda, którą dotkniesz następnie, jest już inna woda, a jednak ten sam czas.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie mierzę swojego życia latami. Mierzę je chwilami i wszystkim, co robię, by te chwile sprawiły, że czuję się żywy. Chwile, które przekraczają granice. Nie chcę osiągnąć pięknego końca. Chcę piękna bez końca.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest jak rzeka. Nie możesz dotknąć tej samej wody dwa razy, bo przepływała i nigdy już nie powróci. Ciesz się każdą chwilą życia.

Czas

znak cytatu Proszę pamiętać, że "trwonienie czasu" to najwłaściwsza metafora śmierci.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest naszym najcenniejszym zasobem, którego nie można kupić za żadne pieniądze. Każda minuta, której nie wykorzystamy na coś wartościowego, jest minuta stracona na zawsze. Nigdy nie powinniśmy zapominać, że czas to coś, czego nie można odzyskać.

Czas

Zobacz więcej