Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Czas jest jak rzeka. Nie możesz dotknąć tej samej wody dwa razy, ponieważ przepływająca woda minęła i nie wróci. Ciesz sie każdym momentem życia.

Czas

znak cytatu Był kiedyś świat,
który znaliśmy,
ale poszedł naprzód.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest najwspanialszym przekleństwem. To, co nim zyskujemy, jest zapłatą za to, co tracimy. Czas zawsze mówi prawdę.

Czas

znak cytatu Zebranie to najbardziej pracowity sposób tracenia czasu.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest królikiem, który zawsze ucieka. Czasami maksymalnym wysiłkiem udaje nam się go złapać za ogon, ale on zrywa się i ucieka, pozostawiając nas z pustymi rękami.

Czas

znak cytatu Czas to nie to, co mija, ale to, co nadchodzi.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest jak rzeka, w której nie można stąpać dwa razy. Lecz to nie brzeg rzeki, który się zmienia, lecz samo płynące w nią wody.

Czas

znak cytatu Czas to coś, co najpierw trzeba stracić, a potem żałować, że się zmarnowało. To dziwna substancja, której zawsze jest za mało, choć nigdy jej nie brakuje.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest najcenniejszą rzeczą, jaką możemy posiąść, ale zbyt często o tym zapominamy. Przemija, nieubłaganie, a my, zamiast go doceniać, często go marnujemy na rzeczy nieistotne.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest rzeką biegnącą poprzez moje ziemskie dni. A kiedy zanurzam palce w jego nurt, cichym fale odrywają się od moich dłoni i płyną zgodnie z rzędem przeznaczenia. Moja samość wraca do mnie. Wszystko jest jak jest, a ja jestem jak jestem.

Czas

Zobacz więcej