Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Wysłuchajcie, jeśli mogę was poprowadzić przez świat. Wszyscy jesteśmy pasożytami czasu, wszytko od nas spada, rodząc strach i nadzieję. I trzeba też powiedzieć bardzo dokładnie, że niewielu z nas potrafi wykorzystać to co otrzymał.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest jak rzeka. Nie możesz dotknąć tej samej wody dwa razy, bo przepływająca woda, która minęła, nigdy już nie powróci. Ciesz się każdym momentem życia.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro. Dostaliśmy od Boga dar czasu. Wartość czasu zależy od tego, jak go wykorzystamy.

Czas

znak cytatu Nie patrz w przeszłość - tam już byłeś i wszystko widziałeś. Idź naprzód tam będzie ciekawiej!

Czas

znak cytatu Czas jest miejscem spóźnień.

Czas

znak cytatu Czas i tak każdemu dołoży, pamiętaj o tym.

Czas

znak cytatu Czas jest rzeką, którą płyniemy. Rzeka jest czasem, który nas nosi. Ta rzeka jest rzeką istnienia. To co zdarza się w niej, to jest rzeczywistość. Życie jest rzeką i każdy człowiek jest tym, co wynurza się z rzeki, stąd człowiek jest różny w każdym kolejnym momencie. Rzeka zawsze płynie.

Czas

znak cytatu Czas to nie kaseta magnetofonowa, którą można przesuwać w przód i w tył.

Czas

znak cytatu Są tacy złodzieje, których prawo nie karze,
choć kradną człowiekowi to, co najdroższe: czas.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Życie jest piękne tylko dlatego, że jest przemijające. Po co by nam było cokolwiek cenić, skoro wszystko by było wieczne? Są na świecie rzeczy bezcenne, ale nie ma nic cenniejszego od czasu, bo to on decyduje o naszej wartości.

Czas

Zobacz więcej