Jak u Ciebie z wiernością? Może wpływać na to fakt pod jaką gwiazdą przyszliśmy na świat! Przedstawiamy ranking znaków zodiaku, od tych najwierniejszych do tych, które mają z tym problem...

Te znaki zodiaku są najwierniejsze!

Byk (20 kwietnia – 20 maja)

Byk może mieć problemy z nadmierną podejrzliwością i zazdrością o partnera, ale sam nigdy nie dopuści się zdrady. Lubi wszystko kontrolować i wiedzieć co się wokół niego dzieje. Jest prawdomówny i szczery i tego samego wymaga od swojej drugiej połówki.

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Rak jest spontaniczny, odważny, na co dzień lubi nowości i nowe wrażenia. Jednak w związku jest prawdomówny i wierny. Jeśli jest otoczony miłością, doceniany, czuje się bezpiecznie, a jego potrzeby są zaspokajane, nie szuka wrażeń na boku i nigdy nie zdradzi.

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Lew bywa próżny i zapatrzony w siebie. Dlatego od partnera wymaga pełnej uwagi i poświęcenia. Jeśli tego nie otrzyma, zaczyna się irytować i szukać wrażeń poza związkiem. Jeśli jego potrzeby są zaspokajanie jest wierny, ale gdy coś nie idzie po jego myśli, może mieć z tym kłopot…

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Panna jest bardzo uporządkowaną i praktyczną osobą. Gdy już znajdzie partnera, który spełnia jej wyjątkowo wysokie wymagania, pozostanie mu wierna. Zbyt zależy jej na utrzymaniu związku, żeby wystawiać go na próbę.

Waga (23 września - 22 października)

Stabilna i zrównoważona Waga nie jest zainteresowana poszukiwaniem wrażeń poza związkiem i skokami w bok. Prawdomówna, szczera i wierna, będzie idealnym partnerem.

Skorpion (23 października – 21 listopada)

Trudno mu się przed kimś otworzyć i w pełni zaufać, ale gdy już nawiąże relację jest w 100% wierny. Dopóki nie nadszarpniesz jego zaufania… wtedy nie będzie miał oporów przed zemstą!

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Trudno Ci się otworzyć i potrzebujesz sporo czasu, żeby komuś w pełni zaufać. Jesteś zrównoważony, w związku cenisz harmonię i spokój. Nie w głowie Ci romanse i łamanie przysięgi wierności.

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Lubi robić rzeczy po swojemu i nie jest skłonny do ustępstw. Jest uparty i  lubi stawiać na swoim. Przy tym bardzo poważnie traktuje swoje zobowiązania i podchodzi do nich na serio. To jeden z najwierniejszych znaków zodiaku.

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Jesteś wolnym duchem, tolerancyjnym, otwartym i optymistycznie nastawionym do świata. Monogamia nie jest dla Ciebie! Często się zakochujesz i zmieniasz partnerów, uwielbiasz przygody na jedną noc i brak zobowiązań.

DZ

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img