Andrzej Kosmala, wieloletni menedżer i bliski przyjaciel Krzysztofa Krawczyka zapowiedział, że jego grób się zmieni. Miejsce pochówku uwielbianego artysty będzie wyglądać jak grób Elvisa Presleya!

Śmierć Krzysztofa Krawczyka wstrząsnęła wszystkimi

Krzysztof Krawczyk zmarł w kwietniu 2021 roku. Artysta został pochowany na cmentarzu w Grotnikach pod Łodzią. Śmierć Krawczyka była wielkim ciosem zarówno dla jego bliskich, jak i całego środowiska muzycznego oraz rzeszy wiernych fanów.

Choć od śmierci wokalisty minął już ponad rok, to przez cały ten czas grób piosenkarza odwiedziło tysiące osób. Na miejsce pochówku przyjeżdża nie tylko wdowa Ewa, rodzina, bliscy i przyjaciele, ale także fani. Jak mówi Andrzej Kosmala, wieloletni menedżer Krawczyka:

przyjeżdżają tam wycieczki

Andrzej Kosmala dba, by pamięć o Krawczyku była żywa

8 września wielki artysta świętowałby swoje 76. urodziny. Andrzej Kosmala, wieloletni menadżer oraz bliski przyjaciel Krawczyka, przez cały czas dba o to, by pamięć o muzyku była wciąż żywa.

W ostatnim czasie pojawił się w programie "Taniec z gwiazdami", ponieważ jeden z odcinków poświęcony był twórczości zmarłego. Teraz w rozmowie z Plejadą opowiedział o zmianach w miejscu pochówku artysty.

Na grobie Krawczyka pojawią się zmiany

Andrzej Kosmala, udzielając wywiadu Plejadzie powiedział o planach w związku z grobem Krzysztofa Krawczyka:

To będą czysto praktyczne zmiany. Po pierwsze, wyłożyliśmy to kostką cementową, a ludzie jak przynoszą znicze, codziennie przybywa tam ok. 100 osób, tam całe wycieczki przyjeżdżają, wosk się rozlewa i jest brudno. W związku z tym zamienimy to na granit albo na marmur.

To nie koniec zmian! „Będzie jak u Elvisa”

To nie koniec zmian! Kosmala zdradził, że grób Krawczyka będzie nawiązywał do mogiły Elvisa Presleya. Zainspirował się nagrobkiem króla i to właśnie do niego chce upodobnić miejsce pochówku wielkiego polskiego artysty.

Wyjaśnił:

Druga rzecz, którą od początku zapowiadałem, że nagrobek będzie ogrodzony takim płotkiem, jaki widzieliśmy u Elvisa Presleya w Memphis. Byliśmy z Krzysztofem u Elvisa w Memphis i nad jego grobem zaśpiewaliśmy "Love me tender".

ZOBACZ TAKŻE: https://cytaty.pl/czlowiek/72690,przysza-grupka-z-piwkiem-zona-krawczyka-opowiedziaa-co-dzieje-sie-nad-grobem-jej-meza.html

Udostępnij:

Sklep