Ci znani mężczyźni to najlepsi kochankowie!

Z całą pewnością niejednokrotnie wielu z nas zastanawiało się, jakimi kochankami są największe gwiazdy? Jak się okazuje wśród znanych osobistości jest kilka takich, które rządzą w łóżku i seks z nimi to czysta przyjemność. O kim mowa?

Poznajcie najlepszych znanych kochanków:

John Meyer

Muzyk swoimi umiejętnościami w łóżku zachwycił już niejedną piękność. W związku z Mayerem były m.in. Taylor Swift, Kate Perry oraz Jennifer Aniston.

 John jest dobry w łóżku. Nie tylko dobry, ale rewelacyjny. Każda dziewczyna, którą znam i która spała z Johnem twierdzi, że to był najlepszy s**s w jej życiu. Nie wiem dokładnie, co on takiego robi w łóżku, ale po spędzonej wspólnie nocy dziewczyny szaleją. Są nim oczarowane i chcą więcej! John powinien opatentować swój sekret. Wtedy mógłby przejść na muzyczną emeryturę. – wyznała jedna z byłych partnerek muzyka.

Charlie Sheen

Okazuje się, że aktor ma wiele wspólnego z postacią, która odgrywał w serialu „Dwóch i pół”. Jedną z kobiet, które spotykały się z Shennem jest aktorka filmów dla dorosłych Bree Olson, która wyznała, że Charlie jest naprawdę bardzo dobrym kochankiem:

Jest inteligentny, charyzmatyczny, bardzo zabawny i dobry w łóżku. Jest jak gwiazda rocka, jest pełen energii. Gdy z nim byłam, czułam, jakbyśmy byli jednością, ponieważ jest bardzo sensualny.

Książę Harry

Zanim książę Harry został mężem Meghan Markle spotykał się z wieloma kobietami p prowadził dość hulaszczy tryb życia. Jedna z jego byłych partnerek wspomina ich miłosne igraszki jako bardzo zmysłowe.

ZOBACZ TAKŻE: Historia miłości Kasi Warnke i Piotra Stramowskiego

Robert Pattinson

Jak się okazuje jednym z najlepszych kochanków w Hollywood jest znany z roli Edwarda ze Zmierzchu, Robert Pattinson. Była partnerka aktora wyznała, że nie on sobie równych:

Była między nami chemia i nasze pocałunki były niesamowite. Czułam między nami prąd elektryczny! Ja jestem pełna pasji, on również. Mimo iż często kłóciliśmy się, to było nam wspaniale w łóżku! Zerkaliśmy na siebie przez cały wieczór, ponieważ wtedy było bardziej ekscytująco, gdy wróciliśmy do domu. Napięcie było tak silne, że nie byliśmy w stanie się kontrolować. Było niesamowicie! – wyznała była kochanka Pattinsona. 

Udostępnij: