Joanna Szczepkowska, aktorka i przyjaciółka zmarłego przed kilkoma dniami Emiliana Kamińskiego, wyjawiła treści ich ostatnich wiadomości. 70-letni aktor wysłał je do Szczepkowskiej, przybywając jeszcze w szpitalu.

Nie da się ukryć, że śmierć Emiliana Kamińskiego wstrząsnęła jego bliskimi, fanami oraz całym środowiskiem aktorskich. 70-letni artysta zmarł drugiego dnia Świąt Bożego Narodzenia w swoim domu w Józefowie. Smutną wiadomość przekazano za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na profilu Teatru Kamienica, którego Emilian Kamiński był twórcą oraz dyrektorem pojawił się wpis informujący o odejściu cenionego artysty.

Po długiej i ciężkiej chorobie zmarł Emilian Kamiński, twórca i dyrektor Teatru Kamienica, aktor i reżyser. Odszedł przy rodzinie, w swoim domu w Józefowie. Nie ma słów, które potrafiłyby wyrazić smutek i żal pozostawiony w naszych sercach…- napisano na profilu Teatru Kamienica

Po śmierci Kamińskiego media poinformowały, co było przyczyną śmierci aktora i reżysera. Jak się okazało, Kamiński od lat chorował na płuca, w ubiegłym roku przeszedł nawet operację. W lutym tego roku aktor zapewniał w mediach, że czuje się dobrze. Jeszcze kilka tygodni temu pojawił się na planie serialu "M jak miłość", w którym grał od wielu lat.

On kochał swój teatr i bał się, że już nigdy nie wróci na scenę. Bo rokowania nie były najlepsze. Miał problemy z mówieniem i z oddychaniem. Kilka razy był w szpitalu, ale było coraz gorzej, mimo że miał najlepszą opiekę i zastosowano u niego nowoczesną terapię. Zdrowie niestety nie wracało- zdradził informator Super Expressu

Szczepkowska pokazała ostatnią wiadomość od Kamińskiego

Joanna Szczepkowska od lat przyjaźniła się z Emilianem Kamińskim, którego poznała jeszcze na studiach. Po jego śmierci aktorka opublikowała w sieci wzruszający wpis, w którym pożegnała zmarłego przyjaciela.

Szczepkowska postanowiła także podzielić się treścią ich prywatnych rozmów. Aktorka zdradziła, co napisał jej w ostatnim SMS-ie Kamiński, kiedy jeszcze przebywał w szpitalu.

Nasza ostatnia wymiana sms ze szpitala: „Joasiu kochanie nie mogę rozmawiać bo mam ataki kaszlu jestem w szpitalu na Banacha pod dobrą opieką, więc myślę, że niedługo będzie lepiej, napisz o co chodzi”...Ja- Chodzi tylko o to, ze Tobie myślę i że Cię całuję mocno „ on- „ i ja Ciebie kochanie em. " – napisała Szczepkowska

Nie ma jeszcze oficjalnych informacji, kiedy odbędzie się pogrzeb aktora oraz gdzie zostanie pochowany Emilian Kamiński. Jak donosi Fakt, z dużym prawdopodobieństwem zmarły aktor może spocząć koło swojej mamy, w podwarszawskim Józefowie.

Udostępnij:

Sklep