Nie żyje 28-letni aktor znany z serialu "The Walking Dead"

Nie żyje Jansen Panettiere, aktor młodego pokolenia znany z produkcji Walta Disney'a oraz serialu "The Walking Dead". Miał 28 lat...

Kim był Jansen Panettiere?

Jansen Panettier urodził się w 25 września 1994 roku. Swoją kariera rozpoczynał od podkładania głosu w wielu produkcjach telewizyjnych i kinowych. Wcieliła się w rolę małego platybelodona w filmie animowanym „Epoka lodowcowa: Odwilż.”, a także wystąpił jako Barwinek w czterech odcinkach „Śladem Blue”. 28-latek był gwiazdą wielu produkcji Walta Disney’a oraz stacji Nickelodeon.

Wraz ze swoją znaną siostrą, Hayden Panettiere, zagrał w filmie „Tygrysi Rejs” oraz „Zebra z klasą”. Natomiast za rolę w „The Last day of Summer” został nominowany do Young Artist Award. Ponadto widzowie mogą kojarzyć aktora z roli Caspra w hitowym serialu „The Walking dead”. Ostatnim filmem, jakim brał udział Jansen Panettier jest „Love and love no” z 2022 roku, gdzie wcielił się w postać Robina.

Jansen Panettier pasjnował się również sztuką. Tworzył, a swoje prace pokazywał na profili na Instagramie. Mówił, że malowanie sprawia, że przestaje myśleć o swoim lęku. Warto wspomnieć, że młody aktor zmagał się z depresją i stanami lękowymi.

Nie żyje Jansen Panettiere

21 lutego do mediów dotarły wstrząsające informacje o śmierci 28-latka. Tą tragiczną wiadomość przekazała agenta siostry Jansena, Kasey Kitchen. Nie podano jednak przyczyny śmierci młodej gwiazdy.

ZOBACZ TAKŻE: Co czujemy, kiedy umieramy

Udostępnij: