Żona Bruce`a Willisa poruszająco o chorobie męża!

Bruce Willis to jedna z największych gwiazd kina akcji i jeden z najbardziej kasowych aktorów w Hollywood. Żona gwiazdora „Szklanej Pułapki” Emma Heming poinformowała, że choroba jej męża cały czas postępuje. Postanowiła też podzielić się wyznaniem na temat tego, jak teraz wygląda jej codzienność.

  Bruce Willis zmaga się z ciężką chorobą

  Bruce Willis w marcu ubiegłego roku poinformował, że kończy swoją aktorską karierę. Decyzja nastąpiła wskutek zdiagnozowania u niego ciężkiej choroby neurologicznej. Rodzina przekazała, że aktor zmaga się z wczesnym etapem demencji oraz afazją, czyli zaburzeniem mowy, powstałym w wyniku uszkodzenia mózgu. Od tego czasu stan zdrowia aktora ulegał pogorszeniu, a on sam wymaga stałej opieki.

  Na co choruje Bruce Willis?

  Obecnie diagnoza jest dokładniejsza, wiadomo, że chodzi o otępienie czołowo- skroniowe. Na profilu córki Bruce'a Willisa ukazało się oświadczenie rodziny:

  Odkąd wiosną 2022 r. ogłosiliśmy, że u Bruce’a zdiagnozowano afazję, jego stan się pogorszył i mamy dokładniejszą diagnozę - otępienie czołowo-skroniowe. Niestety problemy z komunikacją są tylko objawem choroby, z którą zmaga.

  Jak się okazuje aktualnie nie ma dobrych metod leczenia tej przypadłości:

  Dziś nie ma metod leczenia tej choroby, ale mamy nadzieję, że z czasem się to zmieni.

  https://www.instagram.com/p/Cou_X88Jxlq/?utm_source=ig_embed&ig_rid=57c0b0e2-8db4-4931-b9ce-4d7ada3eabf5

  ZOBACZ TAKŻE: Chcesz obejrzeć te filmy? Lepiej się pospiesz! Disney+ właśnie je USUWA

  Żona Bruce`a Willisa we wzruszających słowach o mężu!

  Żona Bruce Willisa Emma Hemming, po obejrzeniu filmu dokumentalnego "Little Empty Boxes" Maxa Lugareve, który opowiada o demencji, umieściła na swoim instagramowym profilu krótki opis tego, co sama dziś przechodzi, opiekując się mężem.

  Max opowiada historię walki swojej matki Kathy z demencją, jednocześnie robiąc wszytko, by jej pomóc. Jego miłość do matki jest niezwykle silna. Jego motywacja do poszukiwania najlepszych ekspertów w dziedzinie zdrowia jest inspirująca, a do tego jest tak łaskawy, aby podzielić się informacjami, które są prawdziwym błogosławieństwem.

  https://www.instagram.com/p/CsTwEkfrtJ0/?utm_source=ig_embed&ig_rid=aaa451f9-cf2d-4a66-803b-9ebcadc6e49d

  Kiedy żyjesz w świecie demencji, wiesz, że możliwości są niewielkie. Ale niektórzy nie będą leżeć bezczynnie. To jest sposób na dokonywanie zmian i byłam świadkiem tego piękna ostatniej nocy.

  Choć Willis zmaga się z chorobą, wzruszające słowa jego żony są dowodem na to, że jest otoczony najlepszą opieką i może liczyć na wsparcie najbliższych.

  Udostępnij: