Nie żyje 36-letni uczestnik znanego reality-show…

W tragicznych okolicznościach zginął uczestnik jednego ze znanych reality-show. Charlie Newling zmarł w wieku 36 lat i osierocił dwójkę dzieci.

Kim był Charlie Newling? 

Charlie Newling był jednym z uczestników w australijskiej edycji “The Bachelorette” w 2018 roku, gdzie widzowie nadali mu przydomek “Mr Perfect”, czyli po polsku “Pan Idealny”. Pseudonim ten miał jednak związek wyłącznie z jego urodą, gdyż jeśli chodzi o życie, to Charlie prowadził je bardzo hulaszczo. 

Gwiazdor miał spore problemy z alkoholem i narkotykami. Nie potrafił poradzić sobie z wciąż rosnącą popularnością i sięgał po te używki. W 2020 roku jednak udało mu się to rzucić. W rozmowie z Daily Mail Australia, znajomy celebryty zdradził: 

Kilka lat temu demonem Charliego była metamfetamina. (...) W 2020 roku to rzucił i pojechał do Queensland,  aby od tego uciec. 

W nowym miejscu, Newling poznał swoją partnerkę, Kristal Taylor. Niestety, po powrocie do Sydney wrócił do starych nałogów: 

Wprowadzili się razem, ale on wymknął się spod kontroli przez picie i leki na receptę

Wówczas zdarzało mu się prowadzić auto pod wpływem alkoholu, za co został skazany. 

W ostatnim czasie Charlie miał spore problemy ze zdrowiem psychicznym. W 2022 roku samookaleczył się, a później zgłosił się do kliniki rehabilitacyjnej, Później został skazany na 13 miesięcy pozbawienia wolności za to, że groził swojemu ojczymowi. Wyrok został zmieniony na nakaz intensywnej resocjalizacji w ramach prac społecznych. 

ZOBACZ TAKŻE: Nie żyje polska 33-letnia blogerka

Znany uczestnik reality-show zginął tragicznie

Charlie Newling zginął tragicznie w wypadku samochodowym.Auto, którym podróżował 36-latek spadł z 70-metrowego klifu na przedmieściach Sydney. Okoliczni mieszkańcy zauważyli płonące auto i zawiadomili policję. Po przybyciu służb na miejsce, pomimo podjętej próby reanimacji, 36-latka nie udało się uratować.

Policja nie wszczęła postępowania majacego wyjaśniać okoliczności śmierci celebryty. Uznano, że był to nieszczęśliwy wypadek.  

Gwiazdor osierocił 13-letniego syna z poprzedniego związku, a także 8-tygodniową córeczkę ze związku ze swoją partnerką Kristal Talyor. 

Udostępnij: