Nie żyje aktor z legendarnego serialu! Odszedł w wieku zaledwie 43 lat

Nie żyje Billy Miller, który odszedł kilka dni przed swoimi 44. urodzinami. Aktor, był doskonale znany widzom z legendarnego serialu "Żar młodości", który obok "Mody na sukces" był jedną z najpopularniejszych oper mydlanych w Stanach Zjednoczonych. Znana jest przyczyna śmierci.

Przyczyna śmierci Billyego Millera

Informacje smutnej natury docierają do nas zza oceanu. W dniu 15 września 2023 roku opuścił nas Billy Miller, utalentowany amerykański aktor, który zdobył serca widzów swoimi występami w wielu popularnych serialach. Z zagranicznych źródeł i portalu geniuscelebs.com dowiedzieliśmy się, że przyczyną jego odejścia były powikłania związane z rzadkim i okrutnym schorzeniem neurologicznym, znanym jako postępujące porażenie nadjądrowe.

Zeek Taylor, krewny zmarłego aktora, podzielił się smutną wiadomością na swoim profilu, mówiąc:

Trudno jest przekazywać tego rodzaju smutne wieści, ale właśnie dzisiaj otrzymałem informację o śmierci mojego kuzyna, Billy'ego Millera. Był synem mojej kuzynki Pat, którą bardzo mi bliska. Moje serce jest z nią, z siostrą Billy'ego, Megan, i wszystkimi, którzy go kochali. Dzielę się tym wpisem, aby uczcić pamięć Billy'ego i dla wszystkich jego oddanych fanów.

Potwierdzenie tragicznej wiadomości o śmierci aktora pojawiło się także ze strony personelu restauracji "The Helmont", w której Miller był współwłaścicielem.

Diagnoza choroby, która dotknęła aktora, została postawiona w 2021 roku. Niestety, to schorzenie z czasem prowadzi do całkowitej utraty sprawności ruchowej, a jak na razie medycyna pozostaje bezsilna w walce z tą okrutną chorobą. Jak powiedziano:

W obecnej chwili nie istnieje skuteczna forma leczenia tej choroby.

Kariera Billyego Millera

Kariera i życie Billy'ego Millera pozostawiają po sobie piękne wspomnienia. Jego nazwisko stało się znane szerokiej publiczności dzięki roli w kultowym serialu "Żar młodości", a także jego udziałom w innych amerykańskich operach mydlanych.

Urodził się 17 września w Tulsie, stanie Oklahoma. Po ukończeniu studiów przeniósł się do Los Angeles, gdzie rozpoczął swoją aktorską karierę, choć początkowo eksperymentował także z modelingiem.

Rok 2006 był przełomowy w jego karierze, gdy otrzymał rolę w popularnym amerykańskim serialu "CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku".

Od 19 września 2008 roku zyskał uznanie w roli Billy'ego Fostera Abbotta w serialu "Żar młodości", co zaowocowało zdobyciem aż trzech nagród Emmy. Jego talent aktorski i oddanie sztuce pozostawiły niezatarte piętno w świecie rozrywki.

Udostępnij: