Rocznica śmierci Mateusza Murańskiego. Łamiący serce wpis jego partnerki

8 lutego mija 1. rocznica śmierci Mateusza Murańskiego, aktora znanego z serialu “Lombard. Życie pod zastaw”. Z tej okazji jego partnerka, Karolina Wolska, zamieściła poruszający wpis, który wylewa morze łez.

Śmierć Mateusza Murańskiego

Mateusz Murański znany był w show-biznesie jako zawodnik frightowy, który od pewnego czasu związany był z Fame MMA. Ponadto, widzowie kojarzyli go także z roli Adka w uwielbiany serialu “Lombard. Życie pod zastaw”

8 lutego 2023 roku w mediach pojawiła się wstrząsająca wiadomość o śmierci Murana. Wówczas spekulowano o przyczynie śmierci 29-latka, po tym jak w sieci pojawił się wpis ratowniczki medycznej, która sugerowała, że aktor przedawkował oksykodon. 

Wszelkie informacje na ten temat zostały zdementowane przez ojca zmarłego Mateusza, który jako przyczynę śmierci syna podał zatrzymanie układu krążeniowo- oddechowego. Wspominał także o tym, że 29-latek cierpiał na bezdechy i to prawdopodobnie one doprowadziły do śmierci jego syna. 

ZOBACZ TAKŻE: Wywiad Jacka Murańskeigo po śmierci syna

Warto wspomnieć, że Murański był w szczęśliwym związku z Karoliną Wolską, z którą wiązał przyszłość. Po śmierci ukochanego, partnerka zmarłego Murana zaczęła być bardzo aktywna w sieci. Nie raz odpowiadała na pytania internautów. Wówczas jej obserwatorzy dowiedzieli się, że 29-latek nie ma miejsca pochówku. Także niewiele wiadomo było o pogrzebie Mateusza. 

Zdjęcie Rocznica śmierci Mateusza Murańskiego. Łamiący serce wpis jego partnerki #1

Wpis partnerki Mateusza Murańskiego

8 lutego mija pierwsza rocznica śmierci Murana. W związku z tym, na profili jego ukochanej pojawił się poruszający wpis, w którym Karla podkreśliła, że mimo upływu czasu bardzo tęskni za swoim partnerem: 

“Nieubłaganie zbliża się najgorszy dzień… Nie chcę na ten moment wypowiadać się o prawdzie o tym jak było… Nie chcę być znowu na językach portali, które i tak wszystko interpretują inaczej, aby tylko się klikało… Wiem jedno, jest to ciężki mega okres dla mnie… Każdy kto stracił kogoś bliskiego wie doskonale, jakie myśli, uczucia przechodzą przez głowę… Wiem jedno, tęsknię i kocham tak samo, jak rok temu… @mateusz_murański na zawsze“

Udostępnij: