Nie żyje 27-letni aktor, którego pokochali widzowie. Zginął tragicznie

Zmarł Chance Perdomo, 27-letni amerykański aktor, znany widzom z takich filmów jak “After”, czy “Gen V”. Artysta zginął tragicznie, a informację o jego śmierci przekazały amerykańskie media.

Kim był Chance Perdomo?

Chance Perdomo urodził się 19 października 1996 roku w Losa Angeles. Początkowo zamierzał zostać prawnikiem, jednak szybko zmienił zdanie. Swoją karierę aktorską rozpoczął w 2017 roku. Wówczas wystąpił w serialu “Hetty Feather”. W 2018 roku zagrał główną rolę w filmie BBC “Killed by My Debt”. Za tą rolę został nominowany do nagrody BAFTA TV. 

W późniejszych latach zagrał w hitowym filmie Netflixa -  "Chilling Adventures of Sabrina", a także wziął udział w serii filmów “After”. 

Zdjęcie Nie żyje 27-letni aktor, którego pokochali widzowie. Zginął tragicznie #1

W ostatnim czasie Perdamo dołączył do obcasy “Gen V”, będącego spin-offem adaptacji komiksu “The Boys”, gdzie zagrał jedną z głównych ról. 

Nie żyje 27-letni aktor hitu Netfliksa

W Wielkanoc amerykańskie media przekazała tragiczne informacje. Chance Perdamo zginął w wypadku motocyklowym, o czym poinformował rzecznik prasowy aktora: 

Z wielkim smutkiem dzielimy się wiadomością o przedwczesnej śmierci Chance'a Perdomo z powodu wypadku motocyklowego. Władze poinformowały, że nie brały w nim udziału inne osoby. Pasja Chance'a do sztuki oraz jego nieustający apetyt na życie były odczuwalne przez wszystkich, którzy go znali. Jego życzliwość będzie trwać w tych, których najbardziej kochał. Prosimy o uszanowanie prywatności rodziny w czasie żałoby po stracie jej ukochanego syna i brata

Oświadczenie w sprawie śmierci młodego aktora wydali także twórcy ostatniego z seriali, w których brał udział Chance- “Gen V”: 

Dla tych z nas, którzy go znali i pracowali z nim, Chance zawsze był uroczym, uśmiechniętym, pełnym entuzjazmu, niesamowicie utalentowanym aktorem, a przede wszystkim bardzo miłym, wspaniałym człowiekiem. Nawet pisanie o nim w czasie przeszłym nie ma sensu. Żal nam rodziny Chance'a. Jesteśmy pogrążeni w żałobie po stracie naszego przyjaciela i kolegi. Przytulcie swoich bliskich dziś wieczorem

Śmierć młodego aktora wstrząsnęła jego fanami, którzy nie mogą pogodzić się ze stratą swojego idola. 

ZOBACZ TAKŻE: Nie żyje znany Tiktoker! „Szalony Karol” 

Udostępnij: