Nie żyje polski komik i aktor znany z „Dzień Dobry TVN”

Media obiegła smutna wiadomość o niespodziewanej śmierci Norberta Bajana, komika, aktora, a także działacza na rzecz osób LGBT+. O jego śmierci poinformował 19 kwietnia Resort Komedii. Pisano o nim "na scenie był nieustraszony"!

Nie żyje polski komik i aktor

Norbert Bajan, znany jako aktor i komik, który doskonale radził sobie w improwizacji, odszedł od nas. Jego występy w popularnym programie śniadaniowym "Dzień dobry TVN" zapadły widzom w pamięć. Oprócz swojej pracy na ekranie, Norbert Bajan angażował się także w działania na rzecz społeczności LGBTQ+. Był gospodarzem gali "Korony Równości" organizowanej przez Kampanię Przeciw Homofobii.

Zdjęcie Nie żyje polski komik i aktor znany z „Dzień Dobry TVN” #1

Nagła śmierć Norberta Bajana

Informację o jego śmierci przekazali za pośrednictwem social mediów przyjaciele. W facebookowym wpisie Resortu Komedii możemy przeczytać:

Z ogromnym bólem żegnamy naszego przyjaciela Norberta Bajana. Norbert był wspaniałym kolegą, uwielbianym nauczycielem, wiernym przyjacielem. Zawsze uśmiechnięty, zawsze z dobrym słowem, zawsze gotowy, aby wysłuchać, pogadać i pomóc. Od samego początku wspierał naszą scenę swoim talentem i ciężką pracą. Był zawsze podporą dla swoich współpracowników i nigdy nie szczędził czasu i zaangażowania dla projektów, w które wierzył — pisze Resort Komedii.

ZOBACZ TAKŻE: Nie będzie przedłużenia wakacji kredytowych?! Rząd planuje zmiany!

Był wspaniałym kolegą, uwielbianym nauczycielem, wiernym przyjacielem. Zawsze uśmiechnięty, zawsze z dobrym słowem, zawsze gotowy, aby wysłuchać, pogadać i pomóc. Od samego początku wspierał naszą scenę swoim talentem i ciężką pracą. Był zawsze podporą dla swoich współpracowników i nigdy nie szczędził czasu i zaangażowania dla projektów, w które wierzył. Z zaangażowaniem i serdecznością wspierał też młodszych artystów i artystki, pomagając im w ich projektach. Był człowiekiem, którego niezwykłe ciepło i urok można było poczuć od razu- dodano w pożegnaniu.

Z opublikowanego przez Resort Komedii komunikatu wynika, że odejście artysty było niespodziewane.

Znanego artystę żegnają bliscy i przyjaciele!

Komika i aktora pożegnała też aktorka Katarzyna Kołeczek, która występowała z nim w "Dzień dobry TVN".

Odszedł piękny człowiek. Chodzące światło. Dobro i talent. Norbert, zapamiętam Twój niesamowity uśmiech, serdeczność, piękno wewnętrzne i zewnętrzne. Nawet nie wiesz, jak bardzo będę za Tobą tęsknić- napisała na Instagramie.

 

 

Udostępnij: