Tragiczna śmierć znanego youtubera! Ujawniono szczegóły wypadku

10 czerwca na profilach społecznościowych pojawiła się tragiczna wiadomość dotycząca popularnego youtubera Bena Pottera, znanego jako Comicstorian. Informację o jego śmierci przekazała jego żona, Nathalie Potter. Ben zginął w wypadku samochodowym, który miał miejsce dwa dni wcześniej. Teraz ujawniono szczegóły dotyczące tego tragicznego zdarzenia.

10 czerwca na profilu popularnego youtubera Bena Pottera pojawiła się wiadomość o jego śmierci. Żona twórcy, znanego w sieci jako Comicstorian, poinformowała, że jej mąż zginął w tragicznym wypadku. Ujawniono również szczegóły dotyczące tego tragicznego zdarzenia.

Śmierć youtubera. Zginął w wieku 40 lat

Ben Potter, ceniony twórca prowadzący kanał Comicstorian, zmarł tragicznie 8 czerwca w wieku 40 lat. Był znany z zamiłowania do komiksów i umiejętności opowiadania historii, zdobywając ponad 3 miliony subskrybentów. Oprócz prowadzenia kanału na YouTube, był również narratorem i autorem podcastu "Weekly Pull Podcast". Na dzień przed swoją śmiercią opublikował jeszcze nowy film, który nie wskazywał na nadchodzącą tragedię.

Informację o jego śmierci przekazała jego żona, Nathalie Potter, 10 czerwca poprzez media społecznościowe, co wstrząsnęło fanami i bliskimi Bena. Nathalie wyjaśniła, że śmierć jej męża była wynikiem nieszczęśliwego wypadku, który miał miejsce dwa dni wcześniej.

Wielu z was znało go jako Comicstoriana, opowiadającego historie z wielu różnych mediów. Dla swoich bliskich był jedną z najlepszych i najbardziej wspierających osób, o jakie można prosić. Jako mąż, syn, brat, przyjaciel, a nawet po prostu nieznajomy, Ben był kochający i szczery. Był osobą, która potrafiła wysłuchać i znaleźć czas dla bliskich. Robił wszystko, co w jego mocy, żeby wszyscy się śmiali i upewniał się, że wszystko u nich w porządku. Był naszą opoką i dodawał otuchy swoim bliskim, gdy tego potrzebowali – napisała na jego profilu.

Wypadek Bena Pottera

Szczegóły tragicznego wypadku ujawnił serwis TMZ, powołując się na informacje od Patrolu Stanowego Kolorado. Do zdarzenia doszło w sobotni poranek, gdy Ben kierował swoim SUV-em Toyota 4Runner na autostradzie I-25 niedaleko Fort Collins.

Według informacji przekazanych przez TMZ, samochód nagle zjechał na prawe pobocze, przekroczył przeciwną stronę autostrady i kilkukrotnie się przewrócił, co spowodowało śmiertelne obrażenia Bena. Patrol Stanowy Kolorado potwierdził, że Ben był jedyną osobą w samochodzie i miał zapięty pas bezpieczeństwa. Śledztwo w sprawie wypadku jest w toku, ale według wstępnych ustaleń, nie ma dowodów na to, że przyczynami mogły być narkotyki, alkohol czy nadmierna prędkość.

Śmierć Bena Pottera wstrząsnęła nie tylko jego najbliższymi, ale również szeroką społecznością online. Wiele osób, w tym jego współpracownicy oraz fani, wyraziło swoje współczucie i oddało hołd zmarłemu youtuberowi, który zginął w wieku zaledwie 40 lat.

Zdjęcie Tragiczna śmierć znanego youtubera! Ujawniono szczegóły wypadku #1

Zobacz także: Co stanie się z dziećmi Barbary Sienkiewicz? Ogromne problemy z pochówkiem

Udostępnij: