Przedstawiamy listę najlepszych filmów dla singli! Dzięki nim docenisz życie w pojedynkę!

„Blue Valentine”

To historia rozpadającego się małżeństwa, które próbuje wskrzesić wygasłe uczucia. W rolach głównych Cindy (Michelle Williams) i Dean (Ryan Gosling) jako para, która przeżywa małżeński kryzys. W ich związku dochodzi do coraz większej ilości nieporozumień i kłótni, co przeplata się ze wspomnieniami o początkach relacji i tym, jak się w sobie zakochali.

„Historia małżeńska”

W rolach głównych Scarlett Johansson i Adam Driver, których małżeństwo po 10. latach zaczyna się rozpadać, gdy pojawiają się przed nimi nowe możliwości rozwoju kariery. Gdy ta dwójka nowojorskich artystów decyduje się na rozwód, musi zmierzyć się z wieloma trudnościami i negatywnymi emocjami. W tym ustalić zasady opieki nad synem, podział majątku i to jak będzie wyglądało ich życie bez siebie.

„Dziennik Bridget Jones”

Tego filmu nie trzeba przedstawiać nikomu! Bridget Jones (Renée Zellweger) to najpopularniejsza singielka w historii kina, której perypetie wciąż bawią do łez. Po trzydziestce postanawia prowadzić intymny dziennik, który ma pomóc odmienić jej życie. Zegar biologiczny tyka, Bridget wciąż jest na diecie, ale nie może schudnąć, pali za dużo papierosów, nie jest zadowolona z pracy, a na dodatek w jej życiu pojawia się dwóch niezwykłych mężczyzn: prawnik – Mark Darcy (Colin Firth) oraz wydawca Daniel Cleaver (Hugh Grant). Jeśli jeszcze nie znasz Bridget Jones, najwyższy czas to zmienić.

„Jak to robią single”

W Nowym Jorku roi się od singli poszukujących miłości. W tej zwariowanej komedii Cztery nowojorskie singielki Alice (w tej roli Dakota Johnson), Robin (Rebel Wilson), Lucy (Slison Brie) i Meg (Leslie Mann) będą próbowały się odnaleźć i zrozumieć, jak to jest być singlem.

„Jak romantycznie”

Kolejna zwariowana komedia z Rebel Wilson w roli głównej. Tym razem jako nowojorska architekt Natalie robi wszystko, by w końcu doceniono ją w pracy, jednak nikt nie zauważa jej starań. Nie ma szczęścia w związkach i nie wierzy w miłość. Do czasu, gdy po napadzie budzi się w szpitalu, a wszystko zmienia się o 180 stopni. Okazuje się, że jej życie zamieniło się w komedię romantyczną, a ona sama gra w niej główną rolę.

„Randki od święta”

Zwariowana komedia romantyczna, opowiada o dwójce singli, którzy postanawiają sobie towarzyszyć podczas świątecznych spotkań z bliskimi. Sloane i Jackon, zrządzeniem losu trafiają na siebie, podczas wyjątkowo nieudanych Świąt Bożego Narodzenia i postanawiają je razem spędzić. Brak zainteresowania sobą nawzajem i niechęć do Świąt, sprawiają, że są dla siebie idealnymi towarzyszami. Jeśli jesteś fanem szalonych komedii, to propozycja idealna dla Ciebie.

DZ

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img