Już dziś premiera długo wyczekiwanego kolejnego sezonu przygód Wiedźmina. Sprawdź, gdzie oglądać nowe odcinki i dowiedz się, jak potoczyły się dalsze losy Geralta, Yennefer, Ciri i Jaskra.

Gotowi na nowe przygody Geralta, Yennefer i Ciri?

Niemal dwa lata po premierze pierwszego sezonu, Wiedźmin powrócił na ekrany. Nowe odcinki obejrzymy na platformie Netflix, a w drugim sezonie poznamy dalsze losy Geralta, Yennefer, Ciri i innych mieszkańców kontynentu. Nowe odcinki powstały na podstawie powieści „Krew Elfów” i kilku innych opowiadań Andrzeja Sapkowskiego.

Przypomnij sobie początki

Jeśli nie pamiętasz, co działo się w pierwszej części, to twórcy serialu przygotowali 15-minutowe streszczenie poprzedniego sezonu. Chcesz przypomnieć sobie pierwszy sezon „Wiedźmina”, zanim obejrzysz drugi? Zobacz wszystkie wydarzenia w porządku chronologicznym — od incydentu w Blaviken aż po bitwę o Wzgórze Sodden!

Podsumowanie sezonu: https://www.youtube.com/watch?v=0n933PLcVFk

Już dziś premiera drugiego sezonu Wiedźmina!

Już dziś na fanów Wiedźmina czeka coś absolutnie wyjątkowego! W piątek 17 grudnia, na Netflixa trafił drugi sezon serialu. To oznacza, że przed nami weekend pełen wrażeń!

Gotowi na nowe przygody Białego Wilka? Producenci przygotowali dla nas aż 8 odcinków, pełnych wrażeń, wciągających wątków!

Nowy sezon Wiedźmina jest już na Netflixie: https://www.netflix.com/title/80189685

Czego dowiemy się w drugim sezonie?

Nowy sezon rozpoczyna się od tego, że Geralt jest przekonany, iż podczas bitwy o Wzgórze Sodden utracił ukochaną kobietę, Yennefer. W związku z tym decyduje się zabrać Ciri, niezwykłe dziecko które trafiło do niego z godnie z Prawem Niespodzianki, do jedynego bezpiecznego miejsca, jakie zna.

W warowni Kaer Morhen razem z innymi wiedźminami Ciri rozpoczyna morderczy trening, który ma przygotować ją do życia poza murami twierdzy. W międzyczasie na Kontynencie trwa wielka bitwa pomiędzy ludźmi, elfami i demonami.

Obejrzałeś już wszystkie odcinki?

Jeśli nie mogłeś się powstrzymać i obejrzałeś wszystkie odcinki już w dniu premiery… nie martw się, to się zdarza, zwłaszcza największym fanom! Mamy dobrą wiadomość! Netflix oficjalnie ogłosił, że powstanie trzeci sezon serialu. Niestety będziemy musieli na niego poczekać do grudnia 2023 roku.

DZ

Udostępnij:


Sklep


Zobacz więcej

subscribe img