Przedstawiamy listę wciągających seriali Netflixa, które obejrzysz w jeden weekend. To idealne propozycje na coraz dłuższe, jesienne wieczory. Wybierz coś dla siebie!

Dom z Papieru

Na Netflixie dostępnych jest już pierwszych pięć odcinków finałowej serii "Domu z papieru". Fani serialu będą w stanie obejrzeć je wszystkie w jeden weekend! Jednak zachęcamy powoli dawkować sobie tę przyjemność, ponieważ druga część sezonu zostanie udostępniona dopiero w grudniu. Tym razem ośmioro przestępców pod wodzą Profesora barykaduje się wraz zakładnikami w Banku Hiszpanii. Czy porucznik Luis Tamayo wraz z jednostkę specjalną armii hiszpańskiej zdołają ich powstrzymać przed zuchwałą kradzieżą złota?

Clickbait

Wciągający miniserial, opowiada historię Nick Brewera, kochającego męża, ojca i brata, który pewnego dnia znika bez śladu. W tym czasie w sieci pojawia się nagranie, na którym dotkliwie pobity mężczyzna trzyma kartkę z napisem "Znęcam się nad kobietami. Umrę, gdy zdobędę 5 milionów odsłon". Siostra i Zona Nicka chcąc go uratować, zaczynają odkrywać oblicze, o którym do tej pory nie miały pojęcia. Sprawdź, czy mężczyzna okaże się niewinną ofiarą, czy może oprawcą.

Good Girls

Trzy mamuśki z przedmieść Beth, Ruby i Annie mają problemy finansowe… dlatego postanawiają okraść lokalny supermarket. Po tym wydarzeniu wplątują się we współpracę z gangsterami i zaczynają prowadzić niebezpieczną grę. Sprawdź, jak poradzą sobie w czwartym sezonie serialu z łączeniem życia rodzinnego z przestępczą działalnością. Czy to w ogóle możliwe?

Bez pożegnania

Miniserial na podstawie książki Harlana Cobena o tym samym tytule. Historia Guillame który 10 lat po przeżyciu osobistej tragedii, podczas której stracił najbliższe osoby, ponownie musi zmierzyć się z koszmarem. Tym razem jego ukochana znika w niewyjaśnionych okolicznościach, a on sam musi zmierzyć się z demonami przeszłości.

Nocna msza

Młody, tajemniczy i charyzmatyczny ksiądz przybywa na odizolowaną od reszty świata wyspę. Pojawienie się na wyspie ojca Paula zbiega się w czasie z niezrozumiałymi wydarzeniami. W mieście rozgrywa się seria cudów i pojawiają się mroczne, przerażające znaki, które wzbudzają w wiernych religijny żar. Powstaje coraz więcej pytań, które pozostają bez odpowiedzi… Premiera miniserialu 24 września.

DZ

Udostępnij:


Sklep


Zobacz więcej

subscribe img