„Kolejne 365 dni” to trzecia już odsłona filmowej adaptacji książek autorstwa Blanki Lipińskiej. Choć druga część swoją premierę miała 27 kwietnia, to fani tej produkcji nie musieli długo czekać na jej kontynuację. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun, a premiera „Kolejnych 365 dni” już w sierpniu. Zobaczcie, jak prezentuje się 4-minutowy klip z filmu, który nie da się ukryć podzielił widzów.

„Kolejne 365 dni” - zwiastun

Nie da się ukryć, że choć za każdym razem filmy na podstawie książek Blanki Lipińskiej mierzyły się ze sporą krytyką, to biły rekordy popularności. Historia miłości przystojnego Włocha Massimo i pięknej Polki Laury przypadła do gustu widzom niemal na całym świecie. Warto dodać, że choć produkcja nie zebrała dobrych opinii od krytyków, to druga odsłona filmu „Ten Dzień” przez kilka tygodni była najczęściej oglądaną pozycją na platformie Netflix w niemal 70 krajach.

Teraz twórcy trzeciej odsłony zdecydowali się opublikować w sieci 4-minutowy zwiastun, który nie da się ukryć, odbiega od tych, które mieliśmy okazję oglądać przy poprzednich ekranizacjach książek Lipińskiej. Tym razem już na początku widzimy Massima, który stoi przy rodzinnym grobowcu wraz z członkami dwóch różnych mafii. Można wyczuć gęstą atmosferę pomiędzy żałobnikami. Możemy zobaczyć również scenę, w której przyjaciółka Laury - Olga, mówi, że za nią tęskni. Oglądając zwiastun od razu można odnieść wrażenie, że ukochana Massimo zmarła. Czy jednak tak naprawdę się stało? Pod koniec klipu okazuje się, że śmierć poniósł Adriano, brat bliźniak Massima, a nie jego ukochana...

Związek Laury i Massimo wisi na włosku. Para stara się przezwyciężyć problemy z zaufaniem, zazdrością i nieustępliwym Nacho, który próbuje ich rozdzielić - czytamy w opisie na platformie YouTube.

Dodajmy, że poprzednia część zakończyła się strzelaniną, w której została ranna Laura. Tym samym producenci filmu zostawili sobie otwartą furtkę. W klipie, który zapowiada kolejną odsłonę ekranizacji o Laurze i Massimo widz nie zobaczy gorących scen, do których już się zdążył przyzwyczaić. Zwiastun jest intrygujący, jednak wywołał mieszane uczucia wśród fanów tej trylogii. W komentarzach pod nagraniem pojawiły się skrajne komentarze.

Czy znowu dostaniemy teledysk zamiast filmu?

Netflix powinien zostać ukarany za narażanie swoich widzów na psychiczną krzywdę

Poszczególne części ekranizacji różniły się od rozwiązań zastosowanych w książkach Blanki Lipińskiej. Jak będzie tym razem?

„Kolejne 365 dni” - premiera

Wraz ze zwiastunem Netflix ogłosił premierę ekranizacji trzeciej części powieści Blanki Lipińskiej. Nową odsłonę przygód Laury i Massimo zobaczymy na platformie Netflix już 19 sierpnia w godzinach porannych. Na ten moment nie wiadomo nic na temat premiery kinowej filmu. Przypomnijmy, że tylko pierwsza część pojawiła się w kinach. Drugą odsłonę widzowie mogli zobaczyć jedynie online. 

Udostępnij:

Sklep