Netflix opublikował nowy zwiastun filmu „Blondynka”. Historia życia Marylin Monroe wkrótce trafi na ekrany! W roli głównej zachwycająca swoją grą Ana de Armas, która wygląda niema identycznie jak gwiazda kina. Dowiedz się więcej o tej produkcji!

Nowy zwiastun filmu „Blondynka” od Netfliksa

Netflix opublikował kolejny zwiastun filmu „Blondynka”, opartego na historii życia Marylin Monroe, a właściwie Normy Jeane Mortenson, amerykańskiej aktorki, modelki, piosenkarki i producentki filmowej, która w latach 50. uchodziła za symbol urody i seksu, czarowała wyglądem i temperamentem.

W roli głównej zachwycająca Ana de Armas, która wygląda identycznie jak pierwowzór, a jej świetna gra aktorska prawdopodobnie będzie przepustką do Oscara! W pozostałych rolach wystąpili: Adrien Brody, Garret Dillahunt, Scoot  McNairy, Rebecca Wisocky i Catherine Dent. Szykuje się niezłe kino, sprawdźcie sami!

Najnowszy zwiastun filmu „Blondynka” z Aną de Armas:

O czym będzie najnowszy film Netfliksa?

Film jest adaptacją bestsellerowej powieści Joyce Carol Oates, o tym samym tytule. To poruszająca opowieść o Normie Jeane Baker, kobiecie którą cały świat znał jako Marilyn Monroe.

Film jest historią nieszczęśliwej celebrytki i idealizowanej blondynki, której życie było naznaczone było wieloma dramatami, smutkiem i wielką tęsknotą za prawdziwą miłością. To opowieść o amerykańskiej artystce która w pewnym momencie się zagubiła i jak sama o sobie mówiła: "Nie da się wiecznie grać kogoś, kim nie jesteś"…

Odważna nowa wizja życia Marilyn Monroe

Choć jak zapewnia reżyser Andrew Dominik, film w dużej mierze będzie fikcją, to znajdzie się tam sporo faktów z życia Monroe. Zobaczymy w nim przemianę ze zwykłej dziewczyny o skomplikowanym dzieciństwie, w międzynarodową gwiazdę kina i jej niezwykłą drogę do sławy.

Będziemy mieli okazję podejrzeć najbardziej znane elementy życia Marylin Monroe, w tym jej nieszczęśliwe związki miłosne, romanse ze znanymi osobistościami, ale także wyzysk branży filmowej, narkomanię i wszystkie te problemy, które doprowadziły do jej tragicznej śmierci.

Udostępnij:

Sklep