Oficjalny zwiastun filmu "Avatar 2"! Kiedy trafi do kin?

Czy widzieliście już najnowszy zwiastun długo wyczekiwanej, drugiej części Avatara? Sprawdź, co czeka bohaterów produkcji Jamesa Camerona i dowiedz się, kiedy film trafi do kin!

  „Avatar: Istota wody”- kiedy premiera filmu?

  James Cameron wystawił cierpliwość widzów na próbę, gdyż fani czekają na ten film od ponad 10 lat! Druga część kultowego Avatara trafi do kin już niebawem! Będziemy mogli obejrzeć go na dużym ekranie już 16 grudnia 2022 roku.

  Kontynuacja megahitu z 2009 roku rozgrywa się dekadę po wydarzeniach z pierwszej części. To opowieść o Jake`u i Neytiri oraz ich staraniach, by zapewnić bezpieczeństwo rodzinie i ocalić dom- Pandorę.

  Najnowszy zwiastun długo wyczekiwanego filmu

  Początkiem listopada James Cameron i Disney zaprezentowały nowy zwiastun filmu "Avatar: Istota wody”. Obejrzyj go i przekonaj się, jaka przygoda czeka bohaterów tym razem!

   

  „Dokądkolwiek trafimy, to rodzina pozwoli nam przetrwać"- o czym będzie film?

  Fabuła sequela filmu przez długi czas pozostawała nieujawniona. Teraz już wiemy, co czeka bohaterów drugiej części, długo wyczekiwanej produkcji.

  Jake i Neytiri założyli rodzinę i prowadzą spokojne życie na planecie Pandora. Niestety ich sielanka zostaje zakłócona, gdy na planetę, w poszukiwaniu cennych minerałów, napada wroga korporacja. Jack i Neytiri wraz z bliskimi zmuszeni są opuścić wioskę i szukać pomocy wśród innych plemion zamieszkujących planetę. Będą musieli zmierzyć się z obcą kulturą i środowiskiem, o którym dotąd nie mieli pojęcia. Czy tym razem uda im się pokonać wrogów i wrócić do domu?

  „Avatar 2” kogo zobaczymy na ekranie?

  W role Jake'a Sulleya i Neytiri po raz kolejny wcielą się Sam Worthington i Zoe Saldaña. Stephen Lang wystąpi jako pułkownik Quaritch, a aktorka Sigourney Weaver, znana z pierwszej części jako doktor Grace Augustine, tym razem wcieli się w kobiety Na'vi o imieniu Kiri. W pozostałych rolach wystąpią m.in.: Cliff Curtis, Joel David Moore, CCH Pounder, Edie Falco, Jemaine Clement i Kate Winslet.

  ZOBACZ TAKŻE: Nie żyje gwiazda "Top Gear". Sue Baker miała 67 lat.

  Udostępnij: