Indiana Jones powraca! Zobacz ZWIASTUN najnowszej części kultowego filmu.

„Indiana Jones i Tarcza Przeznaczenia” to najnowsza część kultowej serii. Film ma trafić do kin 30 czerwca 2023 roku, a już teraz w sieci pojawił się oficjalny zwiastun długo wyczekiwanej produkcji.

  „Indiana Jones i Tarcza Przeznaczenia” z Harrisonem Fordem

  „Indiana Jones i Tarcza Przeznaczenia” to już piąta część przygód sławnego archeologa. W rolę odważnego poszukiwacza przygód ponownie wcielił się Harrison Ford. To będzie ostatni występ Forda w tej roli. Tym razem 80-letni aktor na potrzeby produkcji został cyfrowo odmłodzony. W wywiadzie powiedział, że jest zadowolony z tego, jak go odmłodzono w filmie:

  "Chyba nie chcę wiedzieć, jak to działa - ale działa. Nie sprawia jednak, że chcę być młodszy. Cieszę się, że doszedłem do swojego wieku."

  ZOBACZ TAKŻE: Ci znani aktorzy gorzko żałują swoich ról!

  Kto znajdzie się w obsadzie?

  Po raz pierwszy film nie został wyreżyserowany przez Stevena Spielberga. Tym razem reżyserem filmu i autorem scenariusza jest James Mangold. W obsadzie filmu znaleźli się Mads Mikkelsen oraz John Rhys-Davies, Antonio Banderas, Boyd Holbrook i Toby Jones.

  Co jeszcze wiemy o filmie?

  Scena otwierająca film ma rozgrywać się w 1944 roku. Producentka Kathleen Kennedy w wywiadzie dla magazynu „Empire” zapowiada:

  Mam nadzieję, że choć o tej scenie będzie się mówiło w kategoriach technologicznych, to gdy widzowie ją zobaczą, pomyślą, że odnaleźliśmy nagranie, które zostało zrealizowane czterdzieści lat temu. Od razu wrzucimy ich w przygodę i będą mieli poczucie, że oto znaleźli się w filmie o Indianie Jonesie.

  Indiana Jones zmierzy się z nazistami

  Akcja filmu będzie rozgrywać się głównie w 1969 roku, w czasie kosmicznego wyścigu Stanów Zjednoczonych i Związku Radzieckiego. Fabuła ma się koncentrować nad tym, że podwaliny pod amerykański program kosmiczny stworzyli byli naziści. Czarny charakter filmu Voller jest inspirowany prawdziwą postacią Wernhera von Brauna - konstruktora rakiet pracującego dla armii Hitlera, a po wojnie- współtwórcy programu kosmicznego Stanów Zjednoczonych. W tej części filmu Indiana Jones po raz kolejny zmierzy się ze swoimi zaprzysięgłymi wrogami.

  Oficjalny ZWIASTUN „Indiana Jones i Tarcza Przeznaczenia”

  Nie możesz doczekać się premiery kultowego filmu?
  Zobacz zwiastun piątej części przygód Indiany Jonesa:

  Udostępnij: