Joanna Kulig zagra z Alem Pacino! WIELKI sukces polskiej aktorki w Hollywood!

Joanna Kulig ma na swoim koncie wiele ról w zagranicznych filmach. Tym razem polska aktorka wystąpi u boku Ala Pacino. Dowiedz się, o czym będzie jej najnowszy film!

  Kolejny sukces Joanny Kulig w Hollywood

  Joanna Kulig podbija Hollywood! Choć w Polsce znana jest już od lat, to jej międzynarodowa kariera właśnie się rozkręca. Po roli w nagrodzonej Oscarem „Zimnej wojnie”, wystąpiła także w produkcjach „The Eddy" (Netflix) i "Hannie" (Amazon Prime Video). Już niebawem fani będą mogli się przekonać, jak aktorka poradziła sobie w komedii romantycznej „She Came to Me", u boku m.in. Anne Hathaway, Marisy Tomei i Matthew Brodericka.

  Joanna Kulig zagra z Alem Pacino!

  Joanna Kulig ostatnio w swoim mediach społecznościowych ogłosiła, że zagra w filmie Micheala Ketona, razem z Alem Pacino. Na instagramowym stories pochwaliła się zdjęciem całej filmowej ekipy, które zrobiono po zakończeniu zdjęć. Udostępniła również nagranie z Michalem Keatonem, który bije jej brawo i przytula ją po odegraniu sceny.

  O czym będzie film „Knox Goes Away"?

  „Knox Goes Away" to thriller noir w reżyserii Michaela Keatona, który zagra w nim także główną rolę. Wcieli się w tytułowego Johna Knoxa - płatnego zabójcę, u którego zdiagnozowano postępującą formę demencji. W ostatnich dniach swojego życia, John będzie próbował zmienić swój los i odkupić winy.

  Przede wszystkim będzie chciał uratować życie swojego dorosłego syna, z którym od lat nie utrzymywał kontaktu. Aby do niego dotrzeć, zabójca na zlecenie musi wygrać wyścig z czasem, policją i postępującą chorobą, która wyniszcza jego umysł.

  Polska aktorka u boku hollywoodzkich gwiazd

  Nie wiadomo jeszcze, w jaką postać wcieli się Joanna Kulig, lecz jedno jest pewne, w filmie wystąpi wiele hollywoodzkich gwiazd. Oprócz Michaela Keatona i Ala Pacino, w obsadzie znaleźli się także: James Marsden, Marcia Gay Harden i Suzy Nakamura.

  ZOBACZ TAKŻE: „Jestem sponiewierany rzeczywistością” - wyciekła treść ostatniego listu Jana Nowickiego

  Udostępnij: