John Heard, filmowy ojciec "Kevina samego w domu" i jego tragiczna historia

John Heard to znany i ceniony aktor, który zagrał w wielu serialach i filmach. Jednak w pamięci fanów pozostał przede wszystkim jako Peter McCallister, filmowy ojciec Kevina z kultowych produkcji „Kevin sam w domu” i „Kevin sam w Nowym Jorku”. Choć na ekranie odnosił wiele sukcesów, to prywatnie życie go nie oszczędzało. Jego historia była tragiczna…

  John Heard- znany aktor, którego nie oszczędzało życie

  John Heard (1946-2017) to amerykański aktor, znany i lubiany przez widzów. Wystąpił w wielu filmach i serialach, w tym „Ludzie-koty”, „Po godzinach”, „Skazany na śmierć”, „Wariatki”, Przebudzenia”, czy „Raport pelikana”. Zagrał także rolę Petera McCallistera, ojca tytułowego Kevina w kultowych komediach „Kevin sam w domu” i sequelu „Kevin sam w Nowym Jorku”. Choć na ekranie odnosił liczne sukcesy i był bardzo popularny, to prywatnie życie go nie oszczędzało.

  Tragiczny los ojca filmowego Kevina

  Zapewne wszyscy fani kultowej komedii „Kevin sam w domu”, słyszeli o życiowych trudnościach jej głównego bohatera. Zmagania Macaulaya Culkina związane z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków trwały przez wiele lat. Aktorowi trudno było zerwać z nałogiem, a media przez długi czas donosiły o jego fatalnym stanie. Na szczęście Culkin w końcu wyszedł na prostą! Mało kto wie, że John Heard, który wcielał się w postać ojca Kevina, Petera McCallistera, miał równie tragiczny los…

  ZOBACZ TAKŻE: Znaki świadczące o tym, że zmarli chcą nawiązać z nami kontakt! 

  Śmierć w niewyjaśnionych okolicznościach

  W 2017 roku świat obiegła wiadomość o niespodziewanej śmierci aktora. John Heard został znaleziony martwy w hotelu Palo Alto, gdzie przebywał, dochodząc do siebie po operacji kręgosłupa.

  Śledczy na początku brali pod uwagę atak serca. Po pewnym czasie portal TMZ dotarł do raportu toksykologicznego, z którego wynikało, że w organizmie aktora miały znajdować się silne substancje przeciwbólowe i uspokajające, m.in.: tramadol, oksykodon, buprenorfinę, fentanyl czy xanax. 

  Kilka miesięcy wcześniej aktor przeżył ogromną tragedię… W grudniu 2016 roku stracił 22-letniego syna, który zmarł po przedawkowaniu narkotyków. Heard został pochowany obok syna na cmentarzu w Ipswich w Massachusetts.

   

   

  Udostępnij: