"Na twoim miejscu" – polski film zachwycił widzów!

„Na twoim miejscu” to zwariowana komedia o małżeństwie, które chciało zmiany, ale nie ZAMIANY! Nowy polski film bije rekordy popularności! Zobacz zwiastun i sprawdź, czy warto go obejrzeć!

  "Na twoim miejscu" – o czym jest ten film?

  Jak głosi oficjalny opis filmu:

  Kaśka i Krzysiek - młode, atrakcyjne małżeństwo z uroczym synkiem i mieszkaniem w malowniczej okolicy. Wydaje się, że powinni być szczęśliwi, a jednak są na skraju rozwodu. Każdy dzień spędzają tak samo – na kłótniach. Aż do poranka, od którego muszą współpracować jak jeszcze nigdy dotąd. A wszystko przez... zamianę ciał. Od teraz Krzysiek jest Kaśką, a Kaśka Krzyśkiem. Każde z nich musi przejąć obowiązki tego drugiego i stawić czoła problemom, o których istnieniu wcześniej nie miało pojęcia… Czy to sprawi, że inaczej spojrzą na siebie nawzajem i nauczą się empatii? Zamiana ciał jest tylko wytrychem, z którego korzystają twórcy filmu, żeby móc powiedzieć kilka niebanalnych słów o współczesności.

  Polski film zachwycił widzów!

  „Na twoim miejscu” to zwariowana komedia romantyczna, wykorzystująca popularny i sprawdzony wątek zamiany ciał. Film w reżyserii Antonio Galdámeza, jak można było się tego spodziewać, okazał się hitem! Choć od premiery w kinach, która miała miejsce 6 stycznia, minęły już dwa tygodnie, to film cieszy się niesłabnącą popularnością wśród polskich widzów. Do tej pory obejrzało go już 160 tysięcy osób.

  ZOBACZ TAKŻE: „Ta suknia będzie symbolem krwi”: Skandal na Miss Universe z reprezentantką Rosji

  Antonio Galdámeza reżyser tak mówi o filmie:

  „Na twoim miejscu" to fantazja o tym, żeby wyjść ze swego ciała. Móc spojrzeć na siebie i swoje życie z boku. To film empatyczny. Chcieliśmy o relacji bohaterów opowiedzieć w sposób dowcipny i wesoły, ale ważne było dla mnie zawarcie również elementów bolesnych, trudnych do przepracowania i dających do myślenia. Praca nad tymi różnymi tonami, ciągłe wyważanie proporcji między śmiechem, a łzą – to był proces niezwykle ciekawy i inspirujący.

  Czy warto go obejrzeć?

  Zabawny i zaskakujący scenariusz oraz gwiazdorska obsada (rolach głównych Paulina Gałązka i Miron Jagniewski) gwarantują świetną zabawę. Historia młodego małżeństwa w kryzysie, które zamienia się ciałami prowadzi do serii śmiesznych, ale też wzruszających i dających do myślenia zdarzeń. Czy warto go obejrzeć? Sprawdź sam i zobacz oficjalny zwiastun filmu!

  Zobacz zwiastun filmu „Na twoim miejscu”:

  Udostępnij: