Co oglądać w marcu na HBO MAX?

Marzec na HBO MAX zapowiada się ciekawie! W nadchodzącym miesiącu możemy spodziewać się kilku nowości, a także powrotu kultowych filmów i seriali. Sprawdź, co warto oglądać na platformie i znajdź coś dla siebie!

  Co oglądać w marcu na HBO MAX? „Perry Mason” sezon II

  W marcu na HBO premiera drugiego sezonu, długo wyczekiwanego serialu „Perry Mason". Ten trzymający w napięciu serial opowiada o prawniku, Perrym Masonie (Matthew Rhys), który zrobi wszystko, aby odkryć prawdę dotyczącą pewnego porwania. Czy słynnemu detektywowi uda się rozwikłać kolejną sprawę?

  „O gustach i kolorach”

  Marcia, młoda piosenkarka, nagrała płytę z ikoną rocka lat 70-tych. Niestety gwiazda nagle umiera przed wydaniem albumu, a Marcia nagle musi zdobyć zgodę na jego upublicznienie od krewnego zmarłej, który jest właścicielem praw do jej twórczości.

  „Rent”

  Porywająca opowieść o wzlotach i upadkach grupy młodych artystów. Filmowa wersja słynnego broadwayowskiego musicalu autorstwa Jonathana Larsona. Opowiada o nowojorskiej East Village na przełomie lat 80. i 90. ubiegłego wieku. Grupa ekscentrycznych młodych ludzi doświadcza artystycznych wzlotów i upadków, miłosnych uniesień i rozczarowań, zmaga się z problemami finansowymi, czy uzależnieniem od narkotyków, starając się czerpać przy tym z życia, ile się tylko da.

  „Martwe zło”

  Kultowy horror opowiada o piątce studentów, którzy spędzają weekend w opuszczonym domku w górach. Na miejscu znajdują legendarną księgę umarłych „Naturan Demantos" i kasetę z zaklęciem przywołującym demony. Nie zdają sobie sprawy z tego, że odsłuchując taśmę, budzą do życia śmiercionośne moce.

  „Lampart z Ankary”

  W najstarszym tureckim zoo samotna dyrektorka i zniszczona przez życie funkcjonariuszka tworzą nieprawdopodobną więź: ukrywają śmierć najstarszego mieszkańca zoo i fingują jego ucieczkę, aby powstrzymać proces prywatyzacji.

  ZOBACZ TAKŻE: Życie po śmierci nie istnieje? ”Przykro mi”! Znany fizyk rozwiewa wątpliwości

  „Ad Astra: Ku gwiazdom”

  Astronauta Roy McBride (Brad Pitt) wyrusza na wyprawę na granice Układu Słonecznego, aby odnaleźć swego zaginionego ojca i odkryć tajemnicę, która zagraża przetrwaniu naszej planety. W czasie swej podróży odkryje sekrety, które postawią pod znakiem zapytania sens ludzkiej egzystencji i nasze miejsce we wszechświecie.

  Udostępnij: