Najlepsze seriale o PSYCHOPATACH

Psychopaci stanowią fascynujący temat dla twórców seriali. Ich nieprzewidywalność, bezwzględność, manipulacyjne zachowanie i całkowity brak empatii, szokują, lecz jednocześnie przyciągają uwagę widzów! Oto lista najlepszych (według nas) seriali!

  Najlepsze seriale o PSYCHOPATACH

  Seriale o psychopatach zawsze wzbudzały emocje wśród widzów. Oto lista najlepszych seriali o psychopatach, które zachwyciły publiczność swoją intrygą i dramaturgią.

  "Dahmer - Potwór: Historia Jeffreya Dahmera"

  Ten 10-odcinkowy serial Netfliksa opowiada historię życia i zbrodni seryjnego mordercy Jeffrey'a Dahmera. Był on jednym z najbardziej bezwzględnych i okrutnych seryjnych morderców w historii Stanów Zjednoczonych. W latach 70. i 80. XX wieku, Dahmer porwał, zamordował i zbezcześcił ciała co najmniej 17 młodych mężczyzn i chłopców. Był znany ze swojej niezwykłej okrucieństwa i chłodnego umysłu, który pozwalał mu na skryte i perfidne działania.

  „You”

  To amerykański serial telewizyjny oparty na powieści Caroline Kepnes, który bije rekordy popularności na Netflixie. Kierownik księgarni Joe (Penn Badgley) od pierwszego wejrzenia zakochuje się w uroczej studentce Beck (Elizabeth Lail). Jednak bardzo szybko jego uczucie przeradza się w prawdziwą obsesję. Joe zrobi wszystko, by wyeliminować przeszkody, które stoją na drodze jego miłości… A to nie koniec, ponieważ z każdym nowym sezonem serialu, Joe jest przekonany, że odnajduje swoją prawdziwą miłość. Niestety jego obsesyjne zachowanie i kontrola nad partnerkami prowadzą do szeregu dramatycznych wydarzeń.

  "Dexter"

  Amerykański serial telewizyjny, który opowiada o Dexterze Morganie. Mężczyzna za dnia pracuje jako analityk śladów krwi w wydziale zabójstw w Miami, a nocami staje się seryjnym mordercą. Dexter został okrzyknięty najsympatyczniejszym mordercą, ponieważ za cel obiera sobie niebezpiecznych kryminalistów, wymierzając sprawiedliwość poza systemem. To złożone podejście do psychopatii czyni serial "Dexter" jednym z najlepszych w swoim rodzaju.

  ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze filmy na babski wieczór!

  „Hannibal"

  Ten serial opowiada historię fikcyjnego psychiatry kryminalnego Dr. Hannibala Lectera, który jest jednocześnie okrutnym seryjnym mordercą.

  To opowieść o relacji między Dr. Lecterem a agentem FBI Williem Grahamem, który zostaje zmuszony do podjęcia współpracy z Hannibalem w celu rozwiązania szeregu brutalnych morderstw. Wraz z postępami śledztwa, Graham zaczyna coraz bardziej angażować się emocjonalnie w swoją pracę, a ich relacja zaczyna się rozwijać. "Hannibal" to opowieść o psychopatycznym geniuszu, który przejmuje kontrolę nad życiem innych ludzi. Jest on jednocześnie czarującym i manipulującym psychopatą, który nie cofnie się przed niczym, aby osiągnąć swoje cele.

  „Mindhunter"

  Scenariusz tego wciągajacego serialu powstał na podstawie książki "Mindhunter. Tajemnice elitarnej jednostki FBI zajmującej się ściganiem seryjnych przestępców, autorstwa Johna Douglasa i Marka Olshakera. Opowiada o dwóch agentach FBI, Holdenie Fordzie (Jonathan Groff) i Billu Tenchu (Holt McCallany, którzy z pomocą psycholog Wendy Carr, opracowują rewolucyjną metodę profilowania. Nie oderwiesz się od tego serialu!

   

  Udostępnij: