„Księżniczka i żaba”: powstanie wersja aktorska bajki Disneya?

„Księżniczka i żaba” to „baśniowa, przepełniona jazzową muzyką opowieść o dziewczynie z Nowego Orleanu i księciu zamienionym w żabę, desperacko pragnącym być znów człowiekiem”. W sieci pojawiły się pogłoski, że ta animacja Disneya z 2009 roku, niebawem doczeka się wersji aktorskiej!

  „Księżniczka i żaba” to uwielbiana animacja Disneya

  Film opowiada o młodej czarnoskórej dziewczynie, księżniczce Tianie, która żyje wśród śmietanki elegancji francuskiej Nowego Orleanu w czasach narodzin muzyki jazzowej. Pewnego wieczoru podczas przyjęcia poznaje ona rozgadaną żabę, która twierdzi iż w rzeczywistości jest księciem Naveen, zaklętym w żabę przez złego doktora Faciliera. Prosi on dziewczynę by go pocałowała, co sprawi iż zły czar pryśnie i na nowo stanie się człowiekiem. Tiana ciekawa tego postanawia spełnić tę prośbę. Lecz ku wszelkiemu zdziwieniu po pocałunku i ona sama staje się żabą!

  ZOBACZ ZWIASTUN:

  Czy powstanie wersja aktorska „Księżniczki i żaby”?

  W sieci właśnie pojawiły się pogłoski, że animacja Disneya z 2009 roku, niebawem doczeka się wersji aktorskiej!

  Informacje udostępniają użytkownicy Twittera, którzy dzielą się pogłoskami o planach Disneya wobec aktorskiej wersji „Księżniczki i żaby”. Według doniesień studio aktualnie poszukuje scenarzystów i reżysera do nowego filmu. Prace nad obrazem mogą ruszyć jeszcze w tym roku!

  ZOBACZ TAKŻE: Żona Bruce’a Willisa z okazji urodzin aktora zamieściła poruszający wpis: „Zawsze będę go kochała” 

  Choć informacje te nie zostały oficjalnie potwierdzone, wizja remake`u tej klasycznej opowieści jest więcej niż prawdopodobna. To nie byłby pierwszy raz, gdy wytwórnia sięga do uwielbianych historii i tworzy ich filmowe adaptacje. Przypomnijmy najlepsze filmy na podstawie bajek Disneya!

  Najlepsze filmy na podstawie bajek Disneya

  „Alicja w krainie czarów” (2010)

  „Kopciuszek” (2015)

  „Księga dżungli” (2016)

  „Piękna i bestia” (2017)

  „Krzysiu, gdzie jesteś” (2018)

  „Dumbo” (2019)

  „Król lew” (2019)

  „Aladyn” (2019)

  „Mulan” (2020)

  „Cruella” (2021)

   

  Udostępnij: