"Świat według Kiepskich": Nowy odcinek z Boczkiem i Paździochem! Jak to możliwe?

Kultowy serial „Świat według Kiepskich” przez ponad 20 lat bawił do łez miliony Polaków i dostarczał im świetnej rozrywki. Choć został już zakończony, to twórcy przygotowali niespodziankę dla fanów! Właśnie pojawił się odcinek specjalny z Marianem Paździochem i Arnoldem Boczkiem w rolach głównych. Jak to możliwe, skoro obaj aktorzy nie żyją? Wszystko za sprawą nowoczesnej technologii!

  "Świat według Kiepskich" bawił Polaków przez ponad 20 lat!

  Ten popularny polski serial komediowy, miał swoją premierę w 1999 roku i emitowany był na antenie telewizji Polsat przez ponad 20 lat, do 2021 roku. Ostatni odcinek zagościł na antenie 16 listopada 2022 roku. Przyczyną zakończenia serialu była śmierć Dariusza Gnatowskiego i Ryszarda Kotysa, czyli serialowego "Boczka" i Mariana Paździocha

  Ta kultowa produkcja przyciągała przed ekrany miliony Polaków. Serial często poruszał tematy społeczne i polityczne, ukazywał absurdalne sytuacje i problemy życia codziennego, a przede wszystkim bawił do łez i zapewniał wspaniałą rozrywkę!

  Serial komediowy o licznych perypetiach zwariowanych mieszkańców starej kamienicy we Wrocławiu. Opowiada o życiu rodziny Kiepskich i ich sąsiadów: głową rodziny Kiepskich jest bezrobotny Ferdynand (Andrzej Grabowski), będący na utrzymaniu swojej żony, Haliny (Marzena Kipiel-Sztuka). Ferdek spędza większość czasu na piciu piwa i oglądaniu telewizji, w towarzystwie syna Waldka (Bartosz Żukowski). Jego sąsiad, Marian Paździoch (Ryszard Kotys) zawsze szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy przy pomocy wszystkich dostępnych mu środków. Z kolei Arnold Boczek (Dariusz Gnatowski), z racji swej łatwowierności, stale daje się nabrać na nierealne plany swoich sąsiadów.

  ZOBACZ TAKŻE: Nie żyje aktor z „Sąsiadów”. Ciało mężczyzny znaleziono na plaży

  „Świat według Kiepskich": Paździoch i Boczek powracają!

  Twórcy serialu przygotowali niespodziankę dla wiernych fanów rodziny Kiepskich. Widzowie będą mogli zobaczyć jeszcze jeden epizod swojej ulubionej produkcji. Na platformie Polskat Box Go pojawi się odcinek specjalny, a w nim:

  w rozważaniach na temat życia w zaświatach bezcennych rad udzielą Ferdkowi Archanioł Gabriel, a także dawni mieszkańcy kamienicy Arnold Boczek i Marian Paździoch.

  Technologia deepfake w serialu

  Odcinek został poświęcony pamięci aktorów grający ulubione przez widzów postaci: Dariusza Gnatowskiego i Ryszarda Kotysa. Aktorzy pojawią się w nim dzięki zaawansowanej technologii deepfake. Ich wizerunki zostały wygenerowane cyfrowo, a głosów Paździochowi użyczył Paweł Okoński, natomiast Boczkowi - Artur Kujawa.

   

  Udostępnij: