Co oglądać w ten weekend? (Netflix, HBO, Disney +)

Nie masz planów na weekend? Netflix, HBO Max i Disney + przygotowały wiele nowości! Sprawdź, jakie filmy i seriale warto obejrzeć!

  Co oglądać w ten weekend?

  Przedstawiamy kilka filmów i seriali, które idealnie nadadzą się na weekendowy maraton! Sprawdź, co warto obejrzeć na Netflix, HBO Max i Disney+.

  „Cień i kość” na Netflix

  W marcu na Netfliksie pojawił się długo wyczekiwany drugi sezon serialu „Cień i kość”.

  Generał Kirigan powraca z nową armią, która wydaje się niemożliwa do pokonania. Aby mieć z nim jakiekolwiek szanse, Alina Starkov i Mal Oretsev zbierają nowych, potężnych sojuszników i wyruszają w transkontynentalną podróż w poszukiwaniu dwóch mitycznych stworzeń mogących spotęgować moc dziewczyny. Z kolei w Ketterdamie szansa na zabójczy skok sprawia, że Wrony muszą stanąć naprzeciw legendarnej Przywoływaczki Słońca.

  „Luther: Zmrok” na Netflix

  To filmowa kontynuacja hitowego serialu, który spodobał się wielu widzom Netfliksa!

  Genialny, ale zhańbiony londyński detektyw John Luther, którego męczy sprawa nierozwiązanego morderstwa, ucieka z więzienia, żeby dopaść sadystycznego seryjnego zabójcę.

  „Seks, sieć i kasa: Historia Pornhuba” na Netflix

  Zamieszczone w tym dokumencie wywiady z wykonawcami, aktywistami i byłymi pracownikami pozwalają lepiej zrozumieć sukcesy i skandale towarzyszące serwisowi Pornhub.

  “Infinite Storm” na HBO Max

  Film w reżyserii Małgorzaty Szumowskiej to historia Pam Bales (Naomi Watts) – alpinistki, która decyduje się wyruszyć w niebezpieczną wyprawę, na samotną wspinaczkę na Górę Waszyngtona. Gdy gwałtownie załamuje się pogoda odnajduje ślady sportowych butów na śniegu, zaczyna więc poszukiwania nieprzygotowanego turysty. Staje przed wyborem zapewnienia bezpieczeństwa sobie samej lub nieznajomemu w potrzebie. 

  „Perry Mason” sezon II

  Ten trzymający w napięciu serial opowiada o prawniku, Perrym Masonie (Matthew Rhys), który zrobi wszystko, aby odkryć prawdę dotyczącą pewnego porwania. Czy słynnemu detektywowi uda się rozwikłać kolejną sprawę?

  “Dusiciel z Bostonu” na Disney +

  Film ukazuje prawdziwą historię, która miała miejsce w Bostonie, w latach 60. Wówczas ofiarami tytułowego dusiciela padło 15 kobiet.

  Oparta na faktach historia Loretty McLaughlin i Jean Cole, pionierskich reporterek "Record American", które nagłośniły sprawę wstrząsających morderstw Dusiciela z Bostonu.

  „Duchy Inisherin” na Disney +

  Opowieść o losach dwójki przyjaciół, którzy znają się od kołyski: Pádraica (Colin Farrell) i Colma (Brendan Gleeson). Akcja filmu rozgrywa się na malowniczej wyspie położonej na zachód od wybrzeży Irlandii. Pewnego dnia przyjaźń mężczyzn staje pod znakiem zapytania, gdy Colm niespodziewanie postanawia ją zakończyć. Zaskoczny Padraic za wszelką cenę chce zrozumieć co się stało i odzyskać kontakt z dawnym przyjacielem.

   

  Udostępnij: