"Harry Potter" powraca jako serial!

Mamy wspaniałą wiadomość dla miłośników literatury fantasy oraz przygód młodego czarodzieja, którego historia zdobyła już serca milionów czytelników na całym świecie! Ogłoszono, że wytwórnia Warner Bros. Discovery finalizuje formalności, aby dać zielone światło na serial o Harrym Potterze. Będzie to nowa adaptacja uwielbianej książkowej serii J.K. Rowling! Co jeszcze wiemy o nowym projekcie?

  Harry Potter jest uwielbiany od lat

  Bestsellerowa seria powieści autorstwa brytyjskiej pisarki J.K. Rowling, o młodym czarodzieju, podbiła serca fanów na całym świecie. Siedem książek zostało opublikowanych w latach 1997 — 2007, doczekały się one ekranizacji wykonanej przez wytwórnię Warner Bros, w postaci ośmiu filmów.

  Harry i jego przyjaciele ze Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart, przez lata byli wystawiani na ciężkie próby, aby ostatecznie zmierzyć się z Lordem Voldemortem i jego poplecznikami. To piękna historia, nie tylko o magii, ale przede wszystkim o sile przyjaźni, miłości, odwadze i walce dobra ze złem.

  Harry Potter powraca jako serial! Cieszycie się?

  W ostatnich dniach Bloomberg doniósł, że Warner Bros. Discovery finalizuje formalności, by dać zielone światło na serial o Harrym Potterze! Każdy sezon ma zekranizować jedną z siedmiu książek serii! Co jeszcze wiadomo o projekcie?

  Serial o Harrym Potterze na HBO Max

  Wiadomo już, że nowy serial o Harrym Potterze to wielki projekt, który ma być zrealizowany na HBO MAX. Nie będzie to jednak nowa historia osadzona w świecie czarodziejów, a jedynie adaptacja całej książkowej serii J.K. Rowling. Oznacza to, że w serialu zobaczymy te same wątki, które pojawiły się w filmach, tyle że… nakręcone na nowo.

  Bloomberg donosi, że J. K. Rowling miałaby być związana kreatywnie z procesem tworzenia serialu, ale nie będzie pełnić roli twórczyni ani showrunnerki. Na razie nie wiadomo, kto będzie reżyserem serialu, ani kto pojawi się w obsadzie. Fanom na pewno trudno będzie wyobrazić sobie "innego" Harry`ego, Rona, czy Hermionę...

  ZOBACZ TAKŻE: Są wyniki badań DNA Polki podającej się za zaginioną Madeleine McCann! Już wszystko jasne!

  Więcej informacji już wkrótce!

  Więcej informacji na temat nowego serialu poznamy już 12 kwietnia, kiedy to publicznie zostaną przedstawione plany na nowe seriale i filmy na 2023 rok, a także szczegóły integracji HBO Max i Discovery+ w zupełnie nową platformę streamingową.

   

  Udostępnij: