Córka zmarłego Paula Walkera w "Szybkich i wściekłych 10"! Kiedy premiera HITU?

Meadow Walker, córka tragicznie zmarłego Paula Walkera, pojawi się w najnowszej części „Szybkich i wściekłych”. Premiera wyczekiwanego przez fanów filmu już wkrótce!

  Kiedy premiera „Szybkich i wściekłych 10?”

  Na odsłonę kolejnego filmu z serii fani czekali aż dwa lata. Premiera światowego hitu będzie miała miejsce już za kilka dni, w piątek, 19 maja.

  W ciągu wielu misji i wbrew przeciwnościom losu Dom Toretto i jego rodzina przechytrzyli i prześcignęli każdego wroga na swojej drodze. Teraz muszą zmierzyć się z najgroźniejszym przeciwnikiem, z jakim kiedykolwiek mieli do czynienia.

  W rolach głównych ponownie uwielbiani: Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris "Ludacris" Bridges, Jordana Brewster, Sung Kang, John Cena, Jason Statham, Scott Eastwood, Michael Rooker, Helen Mirren, Charlize Theron, Jason Momoa, Brie Larson, Daniela Melchior, Alan Ritchson, Rita Moreno i Leo Abelo Perry.


  Córka zmarłego Paula Walkera w "Szybkich i wściekłych 10"!

  Paul Walker był związany z "Szybkimi i wściekłymi" od początku cyklu. W filmie wcielał się w postać Briana O'Connera, policjanta pracującego pod przykrywką, który początkowo infiltruje środowisko nielegalnych wyścigów samochodowych.

  Gwiazdor serii "Szybcy i wściekli" zginął tragicznie w 2013 roku w wyniku wypadku samochodowego. Ostatni raz można go było zobaczyć w siódmej części serii, do której zdjęć niestety nie zdołał już dokończyć.

  Na kilka dni przed premierą media obiegła ciekawa informacja. Córka Walknera, Meadow wyjawiła, że pojawi się w najnowszym filmie z serii!

  ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja 2023: WYNIKI II półfinału. Czy Polka przeszła do finału?

  Córka upamiętni Paula Walknera w filmie

  Jej występ ma być sposobem na oddanie hołdu ojcu. Meadow podzieliła się na Instagramie zdjęciem z planu i wspomniała o tym, że wychowywała się na planie:

  Oto zapowiedź mojego epizodu w 'Szybkich i wściekłych 10'. Gdy pierwsza część serii trafiła do kin, miałam zaledwie roczek. Dorastałam, oglądając na takich monitorach mojego ojca, Vina, Jordanę, Michelle, Chrisa i innych. Dzięki mojemu tacie wrodziłam się w tę rodzinę. Nie mogę uwierzyć w to, że teraz sama jestem w tym filmie, razem z tymi, którzy byli wokół mnie, gdy dorastałam. Dziękuje reżyserowi Louisowi Leterrierowi za jego dobroć, cierpliwość i wsparcie. (...) To prawdziwe błogosławieństwo móc w ten sposób oddać honory spuściźnie mojego ojca. Już zawsze będziemy to razem dzielić.

  Udostępnij: