Chcesz obejrzeć te filmy? Lepiej się pospiesz! Disney+ właśnie je USUWA

Już w przyszłym tygodniu Disney+ usunie z platformy pokaźną kolekcję filmów i seriali. Zniknie ponad 40 kultowych hitów! Lepiej się pośpiesz, jeśli chcesz jeszcze je obejrzeć. To ostatni dzwonek!

  Śpiesz się, jeśli chcesz obejrzeć te filmy!

  Na Disney+ co chwilę pojawiają się nowości, które podbijają serca widzów. Platforma cały czas się rozwija i rozszerza swoją ofertę o coraz to nowe filmy, seriale, programy, dokumenty i animacje dla najmłodszych.

  Niestety baza filmów i seriali także się kurczy. Włąsnie poinformowano, że Disney+ usunie z platformy wiele produkcji. Jak poinformowano, już w przyszłym tygodniu zniknie pokaźna ilość filmów i seriali.  Nie będziemy mieć dostępu do ponad 40 tytułów. Lepiej nie zwlekaj, jeśli chcesz któryś z nich obejrzeć. W ten weekend masz ostatnią szansę!

  ZOBACZ TAKŻE: Justyna Kowalczyk pokazała ostatnią wiadomość od męża!

  Te tytuły znikną z Disney+!

  Jak podaje filmweb.pl następujące tytuły znikną z platformy już w przyszłym tygodniu:


  Dlaczego tytuły znikają z Disney+?

  Na majowym spotkaniu z akcjonariuszami koncernu, Disney+ zapowiedział wielkie czystki. Z platformy zniknie ponad 40 tytułów, w tym produkcje własne Disneya. Jest to związane z szukaniem oszczędności. Jak przekazuje Filmweb, Disney szuka aż 5,5 mld dolarów oszczędności! To także zmiana w strategii oferowania produktów użytkownikom platform i telewizji należących do Disneya. Czy to jednak nie zniechęci użytkowników?

  Udostępnij: