Na co warto iść do kina w czerwcu?

W czerwcu warto wybrać się do kina! Szykuje się kilka premier filmowych hitów z gwiazdorską obsadą! "Spider-Man: Poprzez multiwersum", "Transformers. Przebudzenie bestii" oraz "Indiana Jones i artefakt przeznaczenia” to tylko niektóre z naszych propozycji. Sprawdź, na co warto iść do kina w czerwcu!

  Na co warto iść do kina w czerwcu?

  "Spider - Man: Poprzez Multiwersum"

  Najnowszy Spider Man w kinie już od 2 czerwca:

  Z Brooklynu Miles trafia do multiwersum. Razem z Gwen Stacy, spotykają innych Spider-Manów, którzy mają za zadanie ochronę świata przed zagrożeniami. Kiedy bohaterowie spierają się o to, jak poradzić sobie z nowymi niebezpieczeństwami, Miles musi na nowo zdefiniować, co to znaczy być bohaterem i jak ocalić ludzi, których kocha.

  „Indiana Jones I artefakt przeznaczenia”

  30 czerwca do kin wchodzi długo wyczekiwany film z Harrisonem Fordem po raz ostatni w roli Indiany Jonesa.

  Apogeum wyścigu kosmicznego między Stanami Zjednoczonymi a Związkiem Radzieckim. Jones jest zdeterminowany, aby wyjawić nikczemną działalność nazistowskich naukowców licznie stojących za programami kosmicznymi.

  “Transformers: przebudzenie bestii”

  Najnowszy film z serii Transformes w kinach od 9 czerwca:

  Jest 1994 rok, czyli era hip-hopu i Air Jordanów. W sercu Brooklynu żyje były szeregowiec armii amerykańskiej, Noah Diaz, który próbuje za wszelką cenę pomóc swojej rodzinie. Jednak ma pecha, ponieważ przypadkiem trafia za kierownicę dowcipnego Mirage'a, który ujawnia istnienie trzech innych ukrywających się Autobotów: Optimusa Prime'a, Bumblebee i Arcee.

  W tym samym czasie 25-letnia badaczka Elena, działająca w muzeum archeologicznym na Ellis Island, przypadkiem uruchamia ukryty mechanizm obcych w starożytnej statuetce. Noah i Autoboty przybywają w tej samej chwili, w której pojawia zły Terrorcon Scourge z armią robotów. Gdy Scourge ucieka z tajemniczym artefaktem, dzięki któremu będzie mógł przywołać Unicrona, istotę o niewyobrażalnych rozmiarach i niszczycielskiej mocy, Noah i Elena będą musieli połączyć siły z Autobotami, by wspólnie zapobiec zagładzie Ziemi. Jednak nawet potężne Autoboty są nieprzygotowane na nową, potężną frakcję Transformersów. Ale właśnie te robotyczne bestie, Maximale, mogą być kluczem do ponownego zjednoczenia się Autobotów z Cybertronem.

  “The Flash”

  Od 16 czerwca w kinach będzie można oglądać najnowszą produkcję DC "The Flash":

  W wyniku niezwykłego zdarzenia Barry Allen zyskuje zdolność przemieszczania się z niezwykłą szybkością i pod pseudonimem staje na straży Central City.

   

   

  Udostępnij: