Co oglądać w CZERWCU na HBO Max?

Czerwiec na HBO max zapowiada się intensywnie, na platformie zadebiutuje aż pięć nowych seriali. Przedstawiamy najlepsze nowości, które wybraliśmy specjalnie z myślą o Was! Na naszej liście na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

  Co oglądać w CZERWCU na HBO Max?

  „The Idol”

  Już 5 czerwca zobaczymy pierwszy odcinek kontrowersyjnego serialu „The Idol”. Nowa produkcja od twórcy „Euforii” z Lily-Rose Depp w roli głównej szokuje jeszcze przed premierą.

  Jocelyn (Lily-Rose Depp), która z powodu załamania nerwowego musiała przerwać ostatnią trasę koncertową, postanawia upomnieć się o należny jej tytuł największej i najseksowniejszej gwiazdy pop w Ameryce. Jej pasje rozpala na nowo Tedros (Abel “The Weeknd” Tesfaye), impresario z nocnego klubu o mrocznej przeszłości. Czy miłosne przebudzenie pozwoli jej wspiąć się na wyżyny czy może sprawi, że odkryje najciemniejsze zakamarki własnej duszy?

  „Szczęściarz Hank”

  To ośmioodcinkowy serial stacji AMC, który powstała na podstawie książki "Prawy człowiek" Richarda Russo. Jak możemy przeczytać na portalu serialowa.pl:

  Historia rozgrywa się na kampusie fikcyjnego uniwersytetu w Pennsylwanii. Głównym bohaterem jest profesor William Henry Devereaux, Jr., którego w życiu spotyka sam pech – na przestrzeni jednego tygodnia wydarzy się wszystko, co tylko może pójść nie tak. Jednym komentarzem Hank wywoła problemy na uczelni, stoczy "bój" z gęsią, będzie śledzony przez fotoreporterów i dostanie w nos od feministycznej poetki. A to tylko początek jego problemów.

  „Niemiecki geniusz”

  To nowy serial komediowy HBO na podstawie „prawie” prawdziwych wydarzeń.

  Rozpoczyna się od prawdziwej rozmowy Ramadana i Ricky'ego Gervaisa na Twitterze z 2018 roku, w której brytyjski komik pochwalił występ swojego kolegi po fachu w "4 Blocks". "Niemiecki geniusz" opowiada, co mogłoby wydarzyć się dalej, gdyby ich znajomość wyszła poza świat social mediów.

  Pogrążony w kryzysie twórczym aktor Kida Ramadan postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i wykorzystuje kontakty z Rickym Gervaisem, aby zdobyć pozwolenie na adaptację jego serialu „Statyści” na rynku niemieckim. Dążąc do stworzenia największego serialu wszech czasów, Kida stopniowo traci kontrolę nad sytuacją.

  „Accused”

  Nowy serial kryminalny HBO to opowieść o zwykłych ludziach, którzy niespodziewanie trafili przed sąd jako oskarżeni.

  Oskarżony staje przed ławą przysięgłych i przedstawia motywy przestępstwa. Dla widza nie jest jednak jasne, jakie to przestępstwo, ani jak bohater trafił przed sąd. Okazuje, że doprowadził go tam niezwykły splot okoliczności.

  „I tak po prostu” sezon 2

  Ciąg dalszy historii przyjaciółek z „Seksu w wielkim mieście” zadebiutuje na platformie 22 czerwca. Czy Carrie Bradshaw (Sarah Jessica Parker) i Aidan Shaw (John Corbett) po latach znowu zostaną parą? Niedługo się przekonamy.

  Udostępnij: