Kto zagra w ostatnim filmie Tarantino? Znamy aktora!

Wiadomo, kto zagra w ostatnim filmie Tarantino! Reżyser w roli głównej w swoim ostatnim dziele zamierza obsadzić Paula Waltera Hausera, aktora znanego z „Cobra Kai” i „Black Bird”. Kiedy premiera ostatniego, dziesiątego filmu Quentina Tarantino? Sprawdź to!

  Quentin Tarantino i jego wyjątkowe filmy

  Quentin Tarantino to reżyser, który słynie ze swojego unikalnego stylu łączącego w sobie elementy z różnych gatunków filmowych, takich jak western, kryminał, horror i kino akcji. Jego filmy są często kontrowersyjne, ale jednocześnie cieszą się dużym uznaniem i popularnością wśród krytyków i publiczności. Jego najlepsze filmy to bez wątpienia Pulp Fiction, Kill Bill, Bękarty wojny, Django, czy Nienawistna ósemka

  Teraz reżyser przygotowuje się do realizacji swojego ostatniego filmu w karierze. Jesienią planuje rozpocząć zdjęcia do obrazu zatytułowanego „The Movie Critic”, napisał Portal Hollywood Reporter.

  Dziesiąty i ostatni film wielkiego reżysera

  Już w wywiadzie dla New York Magazine w 2015 roku, Tarantino mówił:

  Byłoby wspaniale, gdyby mój dziesiąty film był moim najlepszym filmem - zniknąć z wielkim kinowym przytupem lub małym, kameralnym dziełem nakręconym po tym wielkim. Zastanawiam się nad tym od czasu do czasu. Jednak muszę pozostać otwartym na właściwą historię, która do mnie przemówi.

  O czym będzie najnowszy film Tarantino?

  Reżyser na razie nie chce zdradzać szczegółów najnowszego projektu. Wszystko jest trzymane w ścisłej tajemnicy, póki co wiadomo jedynie, że akcja filmu "The Movie Critic" będzie rozgrywać się pod koniec lat 70. w Los Angeles.

  Początkowo media spekulowały, że Tarantino może nakręcić film o Paulinie Kael, jednej z najbardziej wpływowych krytyczek filmowych w historii. Jednak właśnie pojawiły się nowe informacje na temat filmu i wydaje się, że ten plan uległ zmianie.

  Wiadomo, kto zagra w ostatnim filmie Tarantino

  Jak informują media, propozycję zagrania głównej roli w ostatnim filmie Tarantino otrzymał Paul Walter Hauser, aktor znany z takich filmów jak „Richard Jewell” „Jestem najlepsza. Ja, Tonya” oraz serialu „Black Bird”.

  Jeff Sneider, prowadzący The Hot Mic donosi, że Hauser wcieli się w Jima Sheldona, recenzenta filmowego. Nie wiadomo na razie, kogo jeszcze zobaczymy w obsadzie, ani kiedy odbędzie się premiera filmu. Więcej informacji już wkrótce!

   

  Udostępnij: