„Informacja zwrotna” będzie nowym hitem Netfliksa?

"Informacja zwrotna” to nowa adaptacja głośnej powieści Jakuba Żulczyka. Netflix właśnie pochwalił się zwiastunem najnowszego serialu! Arkadiusz Jakubik wciela się zdesperowanego ojca, który wyrusza w najmroczniejsze zakamarki Warszawy i ludzkiej psychiki aby odnaleźć swoje dziecko. Czy szykuje się kolejny polski hit?

Wrześniowe hity na Netfliksie

We wrześniu Netflix przygotował dla swoich użytkowników wiele hitów. Na platformie pojawiły się nowe polskie produkcje, a wśród nich bijący rekordy popularności serial o Romach „Infamia”, film o młodym raperze „Freestyle”, a już pod koniec miesiąca na platformie zadebiutuje nowa wersja kultowego „Znachora”. To koniec nowości, tym razem przyszedł czas na kolejną ekranizację wizji polskiego pisarza- Jakuba Żulczyka.

ZOBACZ TAKŻE: Co oglądać we wrześniu na Netfliksie?

„Informacja zwrotna” będzie nowym hitem Netfliksa?

Nazywam się Marcin Kania. Jestem alkoholikiem i zaraz zabiję człowieka

To słowa, które wypowiada główny bohater „Informacji Zwrotnej” głośnej powieści Jakuba Żulczyka, na podstawie której powstał nowy serial Netfliksa.

Marcin Kania, to emerytowany muzyk i autor jednego z najbardziej kasowych polskich hitów, który zabezpieczył go finansowo na resztę życia - Kania utrzymuje się wyłącznie z tantiemów. Jego obecna egzystencja naznaczona jest chorobą alkoholową; mężczyzna upija się do nieprzytomności, nie pamięta wielu rzeczy, które dzieją się podczas pijackich ciągów.

W opisie powieści czytamy:

Odzyskując świadomość po jednym z nich Kania dokonuje przerażającego odkrycia: jego syn przepadł bez wiadomości, a jedynym śladem, jaki po nim pozostał, jest prześcieradło splamione krwią. Muzyk jest pewien, że w wieczór poprzedzający znalezisko spotkał się z synem - nie jest jednak w stanie odtworzyć dokładnego przebiegu tamtejszych wydarzeń.

Zobacz zwiastun „Informacji zwrotnej”

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun nowej produkcji Netliksa. Wiemy, że „Informacja zwrotna” zadebiutuje na platformie już w listopadzie. W oczekiwaniu na premierę, obejrzyjcie trailer!

Oficjalny opis serialu:

Arkadiusz Jakubik i Jakub Sierenberg w historii o wewnętrznych zmaganiach i odkupieniu. Uzależniony od alkoholu były muzyk rockowy wyrusza w szaloną podróż w najciemniejsze zakamarki Warszawy i ludzkiej psychiki, aby odnaleźć swojego zaginionego syna.

Udostępnij: