Te seriale na Netfliksie Polacy oglądali najchętniej

W sieci właśnie pojawiło się zestawienie TOP 10 najchętniej oglądanych seriali na Netfliksie. Po jakie produkcje najczęściej sięgali polscy widzowie? Jakie seriale podobały się najbardziej w 2023 roku? Sprawdźcie to!

Netflix w 2023 roku nie zawiódł widzów

W tym roku, Netflix zdecydowanie spełnił oczekiwania swoich użytkowników. Na platformie zadebiutowało kilka nowych seriali, które zrobiły ogromne wrażenie na widzach i zdobyły wyjątkowo pozytywne recenzje od ekspertów i krytyków. W sieci właśnie pojawiło się zestawienie TOP 10 najchętniej oglądanych seriali na platformie. Sprawdź, po jakie produkcje najczęściej sięgali Polacy!

Te seriale na Netfliksie Polacy oglądali najchętniej

Serwis Wirtualne Media podzielił się zestawieniem najczęściej oglądanych seriali na platformie Netflix. Warto jednak podkreślić, że nie jest to jeszcze oficjalna lista sporządzona przez samą platformę na cały rok 2023. Dane te zostały zebrane oraz przeanalizowane przez firmę Showlabs by PlumResearch i obejmują okres od stycznia do września. Należy pamiętać, że wciąż wiele może się zmienić, biorąc pod uwagę dynamiczny charakter tego medium.

„Wednesday”, „Wiedźmin”, a może „Nocny agent”?

Na obecną chwilę, opierając się na zgromadzonych informacjach, serial "Wiedźmin" znalazł się w samym środku dziesiątki najpopularniejszych produkcji na platformie, podczas gdy ostatnie miejsce w tym zestawieniu zajmuje serial "Chwały". Nie zabrakło również "Love Never Lies: Polska", który również zyskał miejsce w rankingu. Ocenami widzów cieszą się także "Nocny agent" oraz "Wednesday". Jednak najwyższe miejsce na podium zajmuje drugi sezon serialu "Ginny & Georgia".

TOP 10 najpopularniejszych seriali na Netfliksie

Oto pełna lista najpopularniejszych seriali na Netfliksie według Wirtualnych Mediów:

  1. "Ginny & Georgia" - sezon 2 (16,9 mln godzin oglądania)
  2. "Nocny agent" (10,1 mln godzin)
  3. "Wednesday" (9 mln godzin)
  4. "Królowa Charlotta" (8,1 mln godzin)
  5. "Wiedźmin" - sezon 3 (7,9 mln godzin)
  6. "Ginny & Georgia" - sezon 1 (7 mln godzin)
  7. "Outer Banks" - sezon 3 (7 mln godzin)
  8. "Love Never Lies: Polska" (6,2 mln godzin)
  9. "Ty" - sezon 4 (5,8 mln godzin)
  10. "Chwała" (5,6 mln godzin )
Udostępnij: