“Młody Sheldon” – wiemy, kiedy koniec serialu!

Mimo ogromnej popularności i sympatii widzów serial „Młody Sheldon” niedługo zniknie z anteny. Stacja CBS potwierdziła, że 7. sezon serialu będzie równocześnie finałowy i ostatnim.

  "Młody Sheldon”- o czym jest ten serial?

  Serial „Młody Sheldon” przedstawia perypetie dorastającego Sheldona Coopera, jednego z głównych bohaterów serialu "Teoria wielkiego podrywu", którego 12 sezonów było emitowanych na antenie Comedy Central Polska. Mimo ogromnej popularności i sympatii widzów serial niedługo zniknie z anteny. Stacja CBS potwierdziła, że siódmy sezon będzie już ostatnim!

  W oficjalnym opisie serialu czytamy:

  "Młody Sheldon" to prequel kultowego serialu "Teoria wielkiego podrywu" autorstwa twórców pierwowzoru - Chucka Lorre oraz Stevena Molaro. Jest to historia dziewięcioletniego Sheldona Coopera (Iain Armitage), który jest niezwykle utalentowanym, bardzo bystrym, ale także dość bezbronnym i naiwnym chłopcem. Dorastanie we wschodnim Teksasie nie jest dla niego łatwe - w świecie, w którym królują sport i kościół, bycie matematycznym geniuszem zdaje się jeszcze bardziej komplikować i tak trudny czas dorastania.”

  „Cała rodzina Cooperów też nie ma lekkiego życia z młodym Sheldonem. Będący szkolnym trenerem ojciec chłopca, George (Lance Barber), często nie jest w stanie nadążyć za synem, a jego kochająca matka Mary (Zoe Perry) stara się zaakceptować małego geniusza i chronić go przed niezrozumieniem i małomiasteczkową społecznością. Rodzeństwo Sheldona też nie ma łatwo, a zwłaszcza starszy brat Georgie (Montana Jordan), który ma problem z zaakceptowaniem faktu, że chodzi do jednej klasy ze swoim młodszym, dziewięcioletnim bratem. Tylko siostra bliźniaczka Missy (Raegan Revord), chociaż bywa o niego zazdrosna, jest jedyną osobą, która może powiedzieć mu prawdę.”

  “Młody Sheldon” to już koniec serialu!

  Stacja CBS oficjalnie poinformowała, że siódmy sezon „Młodego Sheldona” będzie ostatni. Producenci Steve Holland, Steven Molaro i Chuck Lorre napisali w oświadczeniu:

  „Możliwość opowiedzenia o dzieciństwie Sheldona Coopera i rozszerzenie historii bohatera poprzez poznanie całej rodziny Cooperów było wspaniałym doświadczeniem. Jesteśmy wdzięczni naszym fanom za wspieranie tego rozdziału w życiu rodziny Cooperów przez ostatnie sześć sezonów i jesteśmy podekscytowani możliwością podzielenia się z wami ostatnią odsłoną przygód Sheldona”.

  Jak podaje portal Deadline.com premiera nowego sezonu serialu odbędzie się w lutym, a finał serialu zostanie wyemitowany 16 maja.

  Udostępnij: