Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Niektóre rzeczy zdarzają się nie po to, by nas zniszczyć, ale aby nas pokazać, gdzie jesteśmy najsilniejsi. Gdybyśmy nigdy się nie zgubili, jak moglibyśmy odnaleźć, kto naprawdę jesteśmy?

Fragmenty z książek
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Wszystko mija jak strumień, nic nie jest trwałe. To, co było, już nie jest, a to, co będzie, nie jest jeszcze. Niebawem zmieni się w przeszłość, zniknie, zmieni się w pustkę, w nic. Ale pamięć trwa, pamięć jest straszna, nieubłagana. Pamięć jest strumieniem, który nie przemija.

Fragmenty z książek
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ludzie dziwni są. Szukają piękna w miejscach najmniej oczywistych. A czasem wystarczyło podnieść wzrok, spojrzeć na półki pełne książek i zrozumieć, że szukali tego tam, gdzie nie mogli znaleźć

Fragmenty z książek
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Gdy wiemy, że wszystko jest przemijające, jak można brać coś na serio? Nic nie jest trwałe, niezmiernie absurdalne jest poświęcanie czegokolwiek cokolwiek.

Fragmenty z książek
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ludzie są skomplikowani. Pewnych rzeczy nie można zrozumieć, patrząc tylko na fakt. Każda osoba ma swoją historię, a w niej znajdziemy przekonania, które kształtowały ją na przestrzeni lat. Maszyna rozumie tylko dane wejściowe, ale człowiek jest o wiele więcej niż zbiór danych wejściowych.

Fragmenty z książek

Cytaty z serii o Chyłce Remigiusza Mroza: Słowa, które zapadają w pamięć

Zanurz się w świat niezwykłych zagadek, wciągających intryg i nieustraszonych bohaterów serii książek z Joanną Chyłką autorstwa Remigiusza Mroza. Joanna Chyłka, bezkompromisowa prawniczka, i jej partner Kordian Oryński stają w obliczu najbardziej sko

"Rodzina Monet.Skarb" Najlepsze cytaty z książki

„Rodzina Monet. Skarb" to powieść Weroniki Marczak, która swoje początki miała na platformie Wattpad, w 2019 roku. Książka Weroniki Marczak to powieść głównie dla nastolatków i zdecydowanie widać to po stylu pisania.

„Dlaczego mężczyźni kochają zołzy?” Najlepsze cytaty z bestsellerowej książki!

Książka autorstwa Sherry Argov „Dlaczego mężczyźni kochają zołzy” z 2002 roku była światowym bestsellerem. W tym kultowym poradniku o miłości i związkach, zostały humorystycznie przedstawione sekrety relacji damsko- męskich. Kim …

„Mów do siebie tak, jak mówiłabyś do kogoś, kogo kochasz”. Inspirujące cytaty Brené Brown

Poznaj kilka inspirujących cytatów Brené Brown, które pomogą Ci w odnalezieniu drogi do bardziej autentycznego, odważnego i pełnego życia.

15 kultowych tekstów Piotra Żyły „Czasem nawet szybciej powiem, jak pomyślę”.

Piotr Żyła jest nie tylko utalentowanym skoczkiem narciarskim, który ostatnio obronił tytuł mistrza świata na normalnej skoczni w Planicy. To uwielbiany przez kibiców sportowiec, który swoimi zabawnymi powiedzeniami, nieraz wywołał …

FRAGMENT KSIĄŻKI: „Jak płakać w miejscach publicznych?”

"Jeśli zastanawiacie się, czy nie powinniście iść do psychiatry, to prawdopodobnie powinniście."

10 cytatów z bajki „Kubuś Puchatek”, które prawdą poruszą serce

Nazwa głównej postaci pochodzi od maskotki syna autora bajki. Pierwsza książka została wydana 14 października 1926 roku. Bajka stała się oznaką dzieciństwa, a większość dzieci jest w niej zakochana.

NASTĘPNA STRONA